Binbaşı
10 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
quote:

Orijinalden alinti: ZDZB

bir de dinamik olan kasalar daha hos duruyor be, jant yapisi ve direksiyon simidi çok çok hos, nav. + cam tavanlisi + elektr. nubuk deri koltuklusu... offff (2008 - 2009 / ön tampon daha sert / daha oturakli gösteriyor). 2010'dan sonra elektrikli nubuk deri koltuk olayi kalkti gibi, pek göremiyorum, çogunda da sanroof yok.

NAV hariç aracimi tarif etmissin :) alicisi varsa hemen satabilirim biliyorsunuz 4control Talisman bekliyorumda
quote:

Orijinalden alinti: ZDZB

bir de dinamik olan kasalar daha hos duruyor be, jant yapisi ve direksiyon simidi çok çok hos, nav. + cam tavanlisi + elektr. nubuk deri koltuklusu... offff (2008 - 2009 / ön tampon daha sert / daha oturakli gösteriyor). 2010'dan sonra elektrikli nubuk deri koltuk olayi kalkti gibi, pek göremiyorum, çogunda da sanroof yok.

NAV hariç aracimi tarif etmissin :) alicisi varsa hemen satabilirim biliyorsunuz 4control Talisman bekliyorumda
Samsung Note 4 Cift Sim Dual N9100 Kullanan bir ben mi varim :((

SVA rom yuklu google li guzelim Note 4 Kies guncellemesiyle eski orjinal chincesine dondu :))

Google ve android ayrilmaz ikili gibi yada oyle alismisim bilmiyorum.

LolipopluSVA rom bekliyorum link paylasabilen olursa sevinirim yoksa 4.4.4 SVA icin 16$ odeyip bir iki ayada lolipop lu SVA cikmasini bekleyip birde ona odememk lazim :))

Simdiden tesekkurler...
X775 3DV80 model laptopuma ne zaman toshiba amerikadaki kendi sitesinden kendi windows 8.1 64bit driver veya utility filan kursam makinam sapitiyor. Sari unlem isretli baska suruculer calismayan mouse vs vs. windows update yaptikca guncellenen driverlarda sorun olmuyor. Sanirim cakisiyorlar. Makina eskidi :)

Mesela tashibanin utility webcam, FN key, utilityleri kurulu degil kullanamiyorum. ne yapmaliyim ? Laptopun yenisini almak haricinde onerisi olan var mi ?

Yardim onerisi olanlacaklara simdiden tesekkurler...
...
mumkun mu ? nasil yapabiliriz. Harddiski komple formatlayip partitionlari filan birlestirdikten sonra ilk aldigimiz hale getirebilme yolu varmi ? ( servise yollama haricinde tabi ki ))))
arkadaslar

Xp yi yükledim ama hala iki adet sürücüyü bulamadım ((( ( bulduklarımıda indiremiyorum. Networkümüzde websense var (((

1-network controller
2-PCI memory controller

Diğer önemlisi de tüm windows updateleri yapmama rağmen restart yaparken , makina kapanmıyor. windows is shutting down diyor oylece kalıyor...
mecburen kapatıp tekrar acıyorum...
Bir arkadaşım external lite-on dual slim dvd writerımı satellite 5100-201 laptopuma takabileceğini söyledi ve sony entegresi cx 519 lazım mıs. nereden bulabirim bu konuda yardımcı labilirseniz sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Talisman 1.6 Icon 160HP - Monster Tulpar T7 V5.x - Note 8 Dual Sim
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Renault
Notebook
Monster
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.537
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 9.319 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.