Yüzbaşı
09 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Merhabalar. X1 aracimizi seyahat gereği bir hafta boyunca otoparkda bıraktık. Bugün aracı almaya gittiğimde kontak açtıktan sonra motoru bir süre çalıştıramadım. Herhangi bir akü bitme göstergesi yoktu. Yani sorun akü değil. Fakat start -stop düğmesiyle aracı çalıştırmak için frene basmaya çalıştığımda fren oldukça sert olduğu için hareket dahi ettiremedim pedalı. Motor kaputunu açıp kapadıktan sonra araç çalıştı. Sanki 1 hafta bekleme Sonrasi araç bir tür koruma moduna geçmiş gibiydi. Konu hakkında bilgisi Olan var mı ? Bu bir arıza mıdır değilmidir sizce? Teşekkürler.
Herkese iyi günler. Bir konu hakkında bilgi rica ediyorum. Şimdi 4 aylık X1 aracımda aracın sağ dış kısımında kapılar arasında bir hizasızlık farkettim. Solda böyle birşey Yok. Ama sağda on ve arka kapı hizası düzgün değil. Özellikle cam çevresindeki metal çerçeveden ve kapıların arasında yer alan siyah lake tarzı yerlerden belli oluyor. Resim yükleme çalışacağım. Bu sizce normal mi ? Teşekkürler.

Merhabalar. Bir sorum olacak. Aracım (dizel otomatik ) durduktan ve motor kapadıktan sonra haliyle arada sogutma fanı devreye giriyor. Fakat dün farkettigim bu fan devreden çıkmaya yakın yani dönmesi yavasladıgı zaman fan bıcaklarının arasinda birşey varmış da çarpıyormuş gibi bir ses geliyor.Takırtı şeklinde. Daha once fan devreden çıkana kadar beklememiştim. Bu ses normal mi? Yoksa başka bir sebebi olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi aksamlar. Uzun süredir araştırdıgımız suv piyasasında yeni bir model daha baktık iki gün önce.Yeni kasa jeep compass limited paketi. Bu aracı kullanan ve yorumu-fikri -tavsiyesi olan var mıdır? Nasil bir araç sizce ,almaya deger mi ? Şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi akşamlar. Bu aralar bir araç bakıyoruz. Baktığımız modeller arasında BMW x1 de mevcut. Borusan oto kendi ikinci el bölümünde 24 ay garantili araçlar satıyor. Biz de buradan bir iki araç beğendik ama fiyatlar biraz fazla gibi. 2016 model. Merak ettiğim 2016 model x1 ile şuanki x1 arasında herhangi bir fark var mı ?ve bu aracı tavsiye eder misiniz ?şimdiden tesekkkurler.
Selamlar. Bu ara bir tv düşünüyorum. Bu model (2017) hoşuma gitti gibi. Kullanan bilen var mı ? Trumotion var görünüyor. 100 hz mi bu tv acaba ? Teşekkürler.
Herkese iyi akşamlar. Bir konu hakkinda bilgi rica edecegim. q3 aracimda bazen ( günde bir kez yada iki günde birkez ) özellikle ilk çaliştirma oncesinde kapilari açip anahtarı kontaga taktıgımda ,daha kontagi çevirmeden dörtlüler kendi kendine (2 kez max ) hızlı bir şekilde yanip sönüyor. Sizce bu neden olabilir ya da normalmidir ? Servise gitmeyi düşünüyorum elektrik aksamla ilgili olarak. Tesekkurler.
Herkese iyi akşamlar. Bugün aracım park halinde iken çarpıp kaçmışlar. Çok fazla birşey yok çok şükür. Ama arka sis fari plastiği ( yada adı her neyse ) kırılmış. Resim yüklüyorum. Bu parçanın fiyatı nedir değiştirmek istersem ve de sistemin komple mi değişmesi gerekiyor yoksa sadece plastik kısımı değişse yeterli mi ? ( lambalar sağlam ) Şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi akşamlar. Yaklaşık 1 yıldır q3 aracımızı kullaniyoruz. Bugun dikkatimi birşey çekti. Arabada motor sogukken park halinde gaza bastigimda üfleme sesine benzer bir ses geliyor. Ya da bir fan sesi gibi. Konu hakkında bilgisi olan var mi ? Bu normal mi ? Biraz araştirdim turbo borularinda kaçak olabilecegi yazilmiş birkaç yerde. Şimdiden teşekkürler.
Herkese iyi akşamlar. Yaklaşık 2 ay önce aldığımız audi q3 aracımızda bugün akü ile ilgili bir sıkıntı yaşadık. Kontagı ilk çevirdiğimizde önce akü zayif uyarısı verdi sonrasında tamamen gitti. Herhangi birşeyi açık bırakmamıştık ( ışık radyo vs). Yarına servise götüreceğim. Sizce yeni bir araçta bu sıkıntı neden olabilir ? Teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Yürüsende koşsanda yol hep aynı yol
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 854
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 63.990 (Bu ay: 600)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.