H

Yüzbaşı
19 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Telefon almak üzereyim ancak SE ve Lite arasında kaldım.

Garantisiz ve kayıtlı 6/64 Mi 8 SE, garantili 4/64 Mi 8 Lite ile aynı fiyat.

Mi 8 SE Amoled ekran ve Snapdragon 710 ile daha iyi görünüyor ama MicroSD girişi yok maalesef. Yine de SE almak daha avantajlı değil mi.
Telefon almak üzereyim ancak SE ve Lite arasında kaldım.

Garantisiz ve kayıtlı 6/64 Mi 8 SE, garantili 4/64 Mi 8 Lite ile aynı fiyat.

Mi 8 SE Amoled ekran ve Snapdragon 710 ile daha iyi görünüyor. Bunu almak daha avantajlı değil mi. Eğer öyle ise neden Lite çok daha fazla satılıyor ?
Aslında aklımdaki cihaz Redmi 5 Pro ama 5 Plus'tan %50 daha pahalı olunca değmez diyorum.

Vernee X ile Redmi 5 Plus birbirlerine çok benziyorlar ama Vernee X'de pil 6200 MAh.

Fakat cihaz çok az, 5 plus ise çok yaygın.

Bilenler, kullananlar hangisini, neden önerirsiniz...
Merhaba arkadaşlar,

Yıllardır yurt dışından tel alırım ilk kez başıma geldi, telefonu akşam şarja taktım sabah kalktığımda gitmişti. Hiçbir şekilde ne ışık veriyor, ne açılıyor ne de bir tepki veriyor, denemediğim yol kalmadı.

İyi, fiyatları makul, kaliteli bir servis önerisi olan var mıdır ? (telefonu açıp pilini değiştirme gibi alternatif önerilere de açığım)
Merhaba arkadaşlar, aile aracı olarak kullanmak üzere tüplü bir araba almak istiyorum. Ancak her yerde, herkes aman alma diyor. Neden deyince elle tutulan bir sebep söyleyen çıkmıyor.

Sıfır alırken ya da sonradan servisinde bayiinde tip takılmış bir Astra 1.6 ya da Fiat Bravo 1.6 alınır mı alınmaz mı.

Alınmaz diyorsanız neden ? (çekişin düşmesi hiç sorun değil, teknik, yangın, vb. riski var mıdır)

Internette Astra 1.6 tüplü 20-25 binde bir sürü araba var. Bu arabalar neden bu kadar az kilometrede satılıyor onu da anlamış değilim.

Konuyu detaylı bilen varsa yorum yaparsa çok sevinirim.

Not: 10 gün tüplü kiralık Symbol kullandım, tamam çekişi düşüktü ama tüketiminden çok da memnun kaldım.
Merhaba arkadaşlar,

Aile aracı olarak, GENİŞ VE AZ YAKAN bir araç bakıyorum. Fiyat olarak max 35000 vermek istiyorum. Bu rakam sebebiyle seçeneklerim;

Peugeot 301 1.2VTi
Citroen C-Elise 1.2 VTi
Chevrolet Aveo 1.3D DİZEL

Yukarıdaki araçları bilen, kullanan, test etmiş olanlardan önerilerini, tercihlerini SEBEPLERİYLE rica ediyorum.

Yani sadece 301 demeyin, 301 ama nedeni şudur derseniz bana daha çok faydası olur, daha rahat karar verebilirim.
Merhabalar,

Şarj problemi sebebiyle telefonumu Telpa'ya göndermeden önce herşey yolunda idi. Ancak orada yeni firmware yüklemişler muhtemelen onun yüzünden şu anda SIM1'deki Avea hattımda 3G'yi aktif ettiğimde SIM2'deki Turkcell hattım kapanıyor, telefon hat bulamıyor. Sonra hat geliyor, tekrar gidiyor, vb. derken sürekli hat tutmuyor. Ama 3G Turkcell'de kalırsa sorun olmuyor.

Dediğim gibi servise gitmeden önce bu sorun yoktu yeni başladı, bu da problemin YAZILIMSAL olduğunu gösteriyor.

Benzer sorun yaşayan ve çözüm önerisi olan var mı ? (Telpa'ya servise gönderip 1 ay bekleme haricinde önerisi olan )
Merhaba arkadaşlar,

Çift hattımı aktif olarak GMD telefonumla kullanıyordum, şu şarj problemini maalesef ben de yaşadım ve cihazımı servise gönderdim. Ancak iş sebebiyle bekleme şansım yok hemen ÇİFT hatlı yeni bir telefon almam lazım.

GMD alternatifi de dahil olmak üzere aşağıdaki telefonlardan hangisini NEDEN önerirsiniz, yazarsanız çok sevinirim zira çok araştıracak zamanım yok zaten okudukça da aklım daha çok karışıyor.

1. GMD 16 GB : 625 TL şarj problemi tekrar olur diye bir tereddüdüm var ama bunun dışında çok memnunum.
2. EVOBT RS6'yı çok beğendim ama eleştiri çok fazla: 650 TL civarında. Ürün GMD'den üstün ama neden tutulmadı anlamıyorum.
3. Piranha Zen: 599 TL güzel ve ucuz bir telefon ama Evobt RS6 ile kıyaslanınca teknik olarak daha zayıf sanki. GMD'den fiyat haricinde iyi olduğu bir yönü var mı.

Bu ürünlerden hangisini öneriyorsunuz.
Android tabletleri iyi bilen arkadaşlara aşağıdakilerden hangisini önerirler diye sormak isterim.

Amacım Ipad Mini kadar ufak ama androidli ve ucuz bir cihaz. Reeder A8 bunu karşılıyordu ancak pil ömrünün 3 saat olması ve forumlarda çok yavaş denilmesi sebebiyle tereddütte kaldım.

Aynı paraya, 16 GB RAM'li ve daha hızlı (ve maalesef daha ağır) olan Acer Inonia A1-810 da var.

Günlük genel kullanım için hangisini önerirsiniz ? Benim için pil ömrü, hızı ve hafif olması önemli.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.426
İkinci El Bölümü Mesajları: 247
Konularının görüntülenme sayısı: 36.693 (Bu ay: 323)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 319 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.