Binbaşı
15 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
div1 de mücadele eden klübümüzde, any oynayabilecek, lw veya cdm oyuncusu aranıyor. ayrıca tecrübeli gk arıyoruz. tercihen 23 yaş üzeri, özelden yazabilirsiniz. platform: ps4
...
dslr ve dslr like makinaları araştırdım ama kafam iyice karıştı. önceliğim full hd video. diğer ihtiyaçlarıma göre en mantıklı makina seçimi yapmama yardım etmenizi bekliyorum değerli üstadlardan.

* full hd video çekimi, mümkünse 50p - 60p
* işim gereği kapalı mekanda, gün ışığında, ev mobilyası fotoğrafı çekeceğim. kaliteli görüntü almak istiyorum.
* makina gövdesi büyük olabilir çanta ekipman ağırlık veya illa kompakt olacak takıntım yok.
* fotoğrafçılıkta ilerisi için bi beklentim ve zamanım yok. devamlı otomatik modda kullanıcam.
* 1.000 TL fazla aşmak istemiyorum.

sensörleri nispeten güçlü diye bu makinelere bakıyorum ama açıkçası bu işten pek anlamıyorum.
http://www.hizlial.com/u03.005.1230.0007/olympus-e-pm1-123-mp-30-inc-lcd-pen-full-hd-dijital-fotograf-makinesi-14-42-mm-lens
http://www.sanalreyonum.com/urun/sony-cyber-shot-dsc-hx200vdijital-fotograf-makinasi_942995.aspx?CatID=27175
oyunu az önce aldım. kredi kartıma borç ödeme veya yapıkredi hesabıma havale yapanlar ile oyun paylaşılacaktır.

kontenjan doldu teşekkürler

1)Dr_oetker
2)Tol9a_tr
3)ev4evs
4)ilker
5)ilkerxx
oyunu az önce aldım. kredi kartıma borç ödeme veya yapıkredi hesabıma havale yoluyla 27TL gönderen arkadaşlarla oyun paylaşılacaktır.

1) dr.oetker
2) tol9a_tr
3)evs4evs
4)ilkerxx
5)ozy35
bugün oyunu almayı düşünüyorum. 26 TL katılımla oyuna ulaşmak isteyen arkadaşlar acilen buraya yazsınlar. yapıkredi hesap numarasına veya direk kredi kartıma internetten veya atmden borç ödeme şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

1) dr oetker
2) heavyblitzer
3) tinuviel
4) Tol9a TR
5) tornak1

herkes ışık hızıyla ödemeyi yapmıştır. 2 saat içinde kardeşliğimiz doruk yapmıştır. katılan arkadaşlara teşekkürler.
SFR4 yaz 2222’ye gönder, Sony PS3 kampanyası şifreni öğren. sms bedeli: 0.4 TL

genç turkcell'den bu şifre lazım bana. ps3 kampanyası indirimi için gerekiyor. kontör vs ne lazımsa gönderirim arkadaşlar.
bu dreambox olayından falan hiç anlamam, sadece maçları sd izlemek amaçlı 1 sezonluk server üyeliği almıştım. üyeliğim bitti, tekrar satın alacaktım ki biraz araştırdım, almayın bekleyin falan diyorlar uydu forumlarında. dt sinyal fln gönderip hostların kartlarını yakıyormuş, olan server kiralayanlara oluyormuş diye duydum. hd ile işim yok, sd yetiyor bana. ne yapalım alıp kazıklanalımmı yoksa bu iş çoktan patladı bizim haberimiz mi yok?
oturduğum bölgede superonline ve kablonet yok. bu yüzden malesef ttnet 8mbite kadar net limitsiz internetim var. ps3 online oyun oynuyorum. 2 sene önce hızımı 4mbite sabitlediler, oyunlarda sorun yoktu. son 6 aydır 15 günde bir hızım 1 veya 2mbite düşürülüyor. telefonda kavga dövüş tekrar 4mbite çıkıyor. ben bunaldım artık uğraşmak istemiyorum bu müşteri hizmetleriyle. telekom ofisine gittim ve vdsl2 çakma fiber istiyorum dedim. 50 mbite kadar hız, 15gb kota 69 TL dediler. tarife için sorun yok ama acaba memnun kalırmıyım çekincelerim var. eski taahhüt için 160 TL ceza ödeyip, modem ttnetten vdsl2 kampanyasına geçsemmi sizce? vdsl2 kopma olurmu, hızım 10mbit üstüne çıkarmı? pingim azalırmı? bi zahmet fikir verin arkadaşlar.

not: hattımı kontrol ettiler ve vdsl2 için sorun yok dediler ama kaç mbit alabilirim söylemediler.
slm arkadaşlar. 3 ay önce 2011 cruze aldım, geçen gün kullanım kitapçığını kurcalarken bluetooth teyp açıklaması gördüm. madem en üst donanımlı araç aldım benim teypte niye bluetooth yok diye kafama takıldı.
ben full aldım aracı, ls plus paket sunroof ne varsa aldım ama teybimde bırakın bluetooth olayını mp3 cd bile okumuyor. usbden idare ediyoruz.
içimizde arabayı satın alıpta, orjinal bluetooth teybi olan varmı?
Hakkında
Meslek: İç Mimar
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
ALIŞVERİŞLERİM: valentine71, mjordan, Aknyldz, c4_110hdi, Diabelica, fidalgo12345, phibes, numanb, xbulletx, knuckles_gs, emre_81, tolbay, weycell61, hasancan, krıtos, garamalli, @kii, dennistr, adidas_85, wyldechild, okayal, m4z4, hunterboi, darkdragon, karizmashop, h3x, canganer, sertace vs...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.356
İkinci El Bölümü Mesajları: 347
Konularının görüntülenme sayısı: 57.550 (Bu ay: 149)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.