Yüzbaşı
12 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
145 lvl 27 kralice 25 kral 3700 taş var.

Askerler ve buyuler son seviyedir.

Fenerbahce sk klanindayim, formalist koyun ismi.

Köye bakinca fiyatın makul olduğunu gorursunuz.

600 tl ios hesap..
silinebilir
Kesinlikle orjinal üründür, sadece kutudan çıkardım hiç kullanılmamıştır, sıfır kutusundadır, fotoğrafta belli olduğu gibi kutusunda hafif deformeler vardır, kendi montaj vidaları ve montaj için minik broşürü kutu içerisindedir.

Pazarlıksız 130 tl dir.

..
Arkadaşlar selam, LG 55LA660S sahibiyim, malum sitelerden online film izlerken özellikle yüksek çözünürlükte yetersiz bellek hatası alıyorum, daha doğrusu herkes bu hatadan yada sorundan şikayetçi. Samsung ve Sony'de durum nedir bilmiyorum. alta linkini verdiğim program akıllı telefon sahiplerinin bu sorununu ziyadesiyle çözecektir. Sadece film yada dizi izlerken artık mkvod ve tv beowserı gibi kasıntı ve işlevsel olmayan uygulamalarada ihtiyacınız kalmamış olacak. İphone ve ipad ile denedim. Mükemmel bir şekilde çalışıyor. Tv ve telefonun birbirine kabloyla bağlı olması gerekmiyor, aynı local apda olması yeterli, komut telefondan ağ akışı ve yürütme tamamen tv kontrolunde oluyor. Arada herhangi özel bir kablo kullanılmıyor konu yanlış anlaşılmasın.

ios / LG Cihazlar için :https://itunes.apple.com/tr/app/video-browser-for-lg-smart-tv/id669906805?l=tr&mt=8

programın nasıl çalıştığıyla ilgili detay vermeme gerek yok, herkesin anlayacağı gibi video akışı tv den oynatılabilmesi için komut veriyor, aynı yotube uygulamasındaki gibi.. Ardından video tv de oynamaya başlar başlamaz ve Ios cihazınızla ilişiği kesiliyor, TV videoyu sanki bir diskten açarmışcasına çalışmasına devam ediyor.

Diğer Smart TV markaları için olan altta linkini verdiğim sayfadan programları deneyebilirler. Bende farklı bir marka olmadığı için deneyemedim.

http://www.zappo.tv/products.html
Selamlar

Geçen sene ocak ayında aldığım ve yaklaşık 700 km kullandığım starmax marka lastiklerimi yeni aracıma olan uyumsuzluğu sebebiyle ihtiyacı olana satmak istiyorum. Sıfır lastik almak isteyip ebat uyanlar gönül rahatlıgıyla alabilir.

Pazarlıksız son fiyatım 400 tl dir.

Ayrıca aynı temizlikte 185-60-15 kış lastiğinede ihtiyacım var.

İyi forumlar..
Arkadaşlar merhaba, son günlerde sıkça rastladığım sorunun cevabını yazmak istedim. Yazdıklarımı harfiyen yaparsanız hata olmayacaktır. Hata yapıp farklı durumlarla karsılasırsanız sorumluluk sizin. Sonuçta yazdığım şekilde yapmanız durumunda kesinlikle bir sorun olmayacaktır.

1- Kendi cihazınız için yeni bir apple id oluşturun.
2- Arkadaştan alacağınız köyün kullandığı yani arkadaşınızın game center hesabını telefona girin.
3- Oyunu açarak köyün değişim sorusuna onay verip arkadaşın köyünü yükleyin.
4- Oyunu kapatıp ilk mesajımda belirttiğim çakma apple id nizi game center hesabına girin.
5- Oyunu açın, köyü bu game center hesabına kayıt edeyim mi diye soru soracak. Okeyleyin.. Köy artık bu yeni apple id nizde.

Not: Yeni köyünüz artık arkadaşınızın game center adresiyle açılamaz, köy tamamen sizin ilk oluşturduğunuz apple id si yani game centera taşındı.

BU yöntemle kendi game center hesabınızdaki köyüde silerek arkadaşınızdan aldığınız köyü asıl kullandığınız gamecenter hesabına geçirebilirsiniz.

Soru sormak isterseniz haberdar et butonu nu kullanırsanız haberim olur cevaplarım, sık girmiyorum foruma çünkü.

İyi oyunlar
..
..
SATİLMİSTiR

Perte çıkan vw polo aracımda henüz 700 km e kadar kullanabildiğim VW GTI jantı ve Michelin Pilot Exalto lastiklerimi satıyorum. Lastiklerin üretim haftası 2011 yılının 23 nci haftasıdır. Dişlerinden falan bahsetmeme gerek duymuyorum 700 km de kullanıldılar, sıfıra yakın temizlikteler.

Jantlarda kılcal çizik dahi bulmanız zor. Faturaları mevcut.. Jantlar TSE belgelidir, çin malı değildir.

Lastikler 195 50 15 tir. (jant 15" Bijon ölçüleri 5x100) 2002-2009 arası üretim vw polo araçlara direk takıp kullanılabilir, ayrı ayrı satmayı düşüünmüyorum.

İstediğim fiyat 900 TL dir. Pazarlık malesef yoktur ama takas olabilir. Üst model Cep telefonu vb.

Hakkında
Meslek: Donanım Uzmanı
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.218
İkinci El Bölümü Mesajları: 386
Konularının görüntülenme sayısı: 113.467 (Bu ay: 346)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.