Yarbay
05 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 135 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar Windows 7 vardı.. Güncelleyin e aşağıdaki ekran çıkıyor ve ilerlemiyor.. Ne yapılabilir?

Teşekkürler
Arkadaslar

Telefonda facebook messengerda video gorusmede sesi kapatinca gorusme de kapaniyor..

Sorun ne olabilir?

Tesekkurler
Arkadaslar evde 4-5 metrelik kabloyla modemi telefon hattina bagladim ama surekli kopmalar oluyor.. acaba bu kabloya ozel midir yoksa belirli uzunluklarda dogal midir? Eger kabloya ozelse yeno kablo alayim.. telefon hatti cocuk odasinda ve modemi odada birakmak istemiyorum cok..derdim o ..sagolun
Arkadaslar 80 cmlik alan icin ozellikle siyah renk buzdolabi onerisi olan var midir?
Arkadaslar telefona giris yapamiyorum tel kilit sifresini unuttugumdan.. nasil halledebilirim acil?
Arkadaslar 4 arti 1 yaklasik 160 m2 evde tadilat dusunuyorum. Icerdeki kombiyi de kapali balkona alacagim yerden kazanmak icin.. Sorularim:

- Onereceginiz model nedir acaba (hermetik ve yogusmali olmasi tercih nedenidir).. tasarruflu model olmasi iyi olur..

- Bu islemler yapilirken yeni proje mi gerekiyor onayli? Bu islemler ne kadar malolur yaklasik?

Tesekkurler..
Arkadaslar daha once daha genel bir baslik acmistim ama paylasilan gorusler kapsaminda 2013 model ikinci ele yonelmeye karar verdim ve hemen hemen uce indirdim secenekleri.. butce uc asagi bes yukari 90 bin tl olup hangisini onerirsiniz?

Otomatik bakiyorum.. dizel tercih nedeni ama az yakan benzinli de uygundur..1600 motoru gecmemesi de donanimin iyi olmasi makbule gecer, bos olmasin.. bu kapsamda oneriniz ne olur? tesekkurler simdiden
Arkadaslar otomobil piyasasindan epeydir kopmustum; gelecek ay arac alma durumum var. Tamamen sizin gorusleriniz kapsaminda arastirmalarimi derinlestircem. Beklentilerim?

- Otomatik olacak, tercihen dizel, ama benzinli de olabilir. Yakiti makul olsun.

- SUV veya C-D segmenti olabilir.. Sorunsuz bir model olsun.. yani kronik sorun olmasin

- Donanim bos olmasin.. o kadar para verip far sensoru neden yok demeyeyim..

- sifir dusunuyorum ama 2012-2013 modeller uygundur derseniz ona da bakmaya calisirim.

Bu kapsamda onerilerinizi bekliyorum

Ayrica 2004 model Honda Jazz AT fullun fullu :) aracim var.. 100 bin kmde.. ikinci el piyasasi ne kadardir acaba?

Cok tskler
Arkadaşlar şu an yurtdışındayım vehttp://store.apple.com/us/buy-mac/macbook-pro?product=ME865LL/A&step=config linkteki macbooku refurbished olarak 3200 tlye aldım.. İlk defa Mac kullandığım için alışma evresindeyim. Sizlere sormak istediğim :

1) Forumda göremedim, mutlaka yüklememi önereceğiniz programlar nelerdir? Ayrıca önereceğiniz donanım parçaları var mıdır? Kablo, şarj, vs? Bir de dikkat etmem gereken bir husu?

2) Normal internet kullanımında pil ömrünün ne kadar olması lazım.. sizlerde ne kadar ortalama?

3) Bu konu biraz daha farklı ama; Apple store hesabıma 300 dolar ve üzeri harcamalarda geçerli 45 dolarlık çek tanımladı yaptıkları bir hatadan dolayı.. Iphone hariç bu çeki nerde kullanmam mantıklı olur? Ozellıkle İpadlerde? Hangi Ipadi önerirsiniz çekle alacağımı gözöüne alırsanız?

Tesekkurler..
whatsapp skype gibi temel android programlarını sorunsuz çalıştıracak 300 lira civarında dokunmatik akıllı telefon arıyorum.. Samsung Y galaxy aklıma ilk gelen.. Başka öneriniz var mıdır?

Tşkler..
Hakkında
Forum İmzası:
  • Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.869
İkinci El Bölümü Mesajları: 395
Konularının görüntülenme sayısı: 735.670 (Bu ay: 1.457)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.