Yüzbaşı
11 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arçelik 7103 HE ;Bosch Was20762TR, Profilo CM1000DTR ya da LG1296TDP3 arasından hangisini tavsiye edersiniz???

Ben fonksiyon ve kalite açısından Bosch , servis ve güvenilirlik açısından Arçeliğe yakınım...

Açıkcası bekarım ve 1000 tl nin üzerine çıkmak istemiyorum, Bosch için 2-3 aylık bir ikinci el buldum, o yüzden onu da seçenekler arasına koydum ama farklı marka önerilerine de açığım..

Şimdiden teşekkürler ...
Merhabalar;

Eta Valgranges A0 7211 mekanizmalı , chronolu otomatik saatimi yaklaşık 1 metre gibi bir yüksekliken ahşap parkeye düşürdüm:( Şuan sorunsuz çalışıyor gibi gözüküyor ama bir zarar gelmişmidir?

Yapabileceğim bir kontrol var mıdır? Yoksa bir saatçiye mi götürmek gerekir?

Yoksa çalıştığı içins orunsuz kabul edebilirmiyiz?
Merhabalar;

Hazır yeni teknolojiler gelmişken be dünya kupası furyası da varken 42" bir televizyon almak istiyorum.

Açıkcası kafamda değişik alternatifler var ama bir tanesi oldukça kafamı kurcalıyor, normalde High Tech elektronik ürünlerde belirgin markaların dışına çıkmayı pek sevmem ama

Vestelin 42PF8020 model no'lu LED televizyonun iddia ettiği özellikler ve buna karşılık verdiği fiyat oldukça merakımı cazbetti

Linki aşağıdaki gibi
http://www.vestel.com/tuketici_elektronigi/televizyon/led_televizyonlar/42pf8020_42_led_tv

Kısaca bahsetmek gerekirse 100 Hz, 6ms gevcikme süresi var, 5.000.000:1 kontrast( bu değerin çok tartışmalı olduğunu biliyorum), buarada USB den medya da oynatıyor (ki benim için pek önemi yok) en ilginç kısmı ise Local Dimming kullanıyor olduğunu iddia etmesi. Kelime oyunu değilse, bu ürünü neredeyse rakiplerinin Edge LED tv lerinden daha ucuza veriyorlar.

Acaba bu ürünün, özellikleri kalitesi ya da paneli ile ilgili hiç bir bilgisi olan ya da inceleme yapma şansına sahip olmuş birileri var mı?

Buarada belirtmem de belki fayda olabilir, cihazı genelde XBOX, PS3 ve Laptop bağlayarak , oyun film vs amaçlı ve kablo tv yayını ile kullanmak gibi bir niyetim var.

Bunun yanında üzerinde durduğum diğer alternatif modeller ise LG 42SL9500, LG 42LH9500(daha TR'ye gelmedi sanırım); Panasonic TX-PS42G20E.

Diğer modeller ile ilgili yönlendirmelerinizi de rica ederim

Saygılarımla
01-10 mayıs 2004 tarihinde izmirde yapılacak olan İktisat Kongresinde görevlendirilmek üzere disiplinli,çalışmaya istekli bay-bayan gençler aranıyor....

günlük ücret 20-25 milyon arasında olup yemek ve ulaşım organizasyon şirketi tarafından sağlanacaktır.

Çalışma saatleri 08:00-20:00 olacaktır

Konu hakkında daha fazla bilgi almak isteyen ya da başvurmak isteyen arkadaşların benimle irtibat kurmalarını rica ediyorum

(başvuru için sabıka kaydı,kimlik fotopisi ve bir fotoğraf gerekmektidir.)

Arda ALPAN
0 532 560 11 91
ardaalpan@mynet.com
slmlar,

ddr belleklerin dual çalıştırılması konusunda bazı bilgiler almak istiyorum

yani daha önce dual çalışmak üzere aynı kod numaralı ram paketlerinin satıldığıını duymuştum,bu sadece randımanı daha da arttırmak için mi
ya da böyle olmazsa bellekler dual çalışmazmı

örnek vermek gerekirse bende 400 mhzlik 256 mb samsung var
bunun yanına 256 mb lik 400 mhz twinmos takarsam
dual çalışırlarmı?

ramlerin cl leri bunu etkilermi?

saygılarımla..
slmlar,

bir süredir oldukça memnun kalarak kullandığım asus 52X de dünden beri garip bir sorun ortaya çıktı

alete heranhangi bir cd koyduğumda o an bilgisayar ne yaparsa yapsın kilitleniyor,bütün işlemler donuyor, hatta program kapat menüsü bile çıkmıyor(haliyle cd yi de okumuyo ) :(

eject tuşuna basıp cdyi çıkarttığımda ise herşey normale dönüyor,
Asus cdrom um secondary master olarak çalışmakta ve secondary slave olarak çalışan asus cd-writerımda hiçbir sorun yok, aynı sorun hem Win 98 hem de Xpde de ortaya çıkıyor, cdroma takılı ide ve power kablolarını değiştirmeme rağmen hiçbir şey farketmedi, hatta cdrom u tek başına primary master olarak çalıştırdım yine bir şey değişmedi

eğer windows açılmadan ramin sayıldığı açılış ekranında içeride cd warsa ya da koyulursa orada dahi takılıyor.

anakart Asus A7N8X-X

yardımcı olabilirseniz sevinirim

saygılarımla...
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Forum İmzası:
Panasonic TX-P60ZT60E Pioneer LX-6090 Pioneer LX-6090 Marantz SR-6012 Pioneer SC-1224 K Playstation 4 Xbox One
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 559
İkinci El Bölümü Mesajları: 197
Konularının görüntülenme sayısı: 13.542 (Bu ay: 129)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.