B

Yüzbaşı
07 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba
Klanımızda savaşlarda klan oyunlarında aktif olacak 4 yada 5 kişi arkadaş arıyoruz
Klanımız yaş itibari yüksek klandır bu sebep ile klanın huzurunu bozmayacak tüm arkadaşları bekleriz
En önemli kriterimiz argo saygısız davranışlara tahammülümüz yoktur
Bağış konusunda bir sıkıntı yok
İlgilenenler mesaj atabilir

Arkadaşlar ;
İlk aracımı almak ve acemiliğimi atmak için 1.5 aydır araştırıyorum.
Araç bakarken şu anki aradığım özellikler
Çekirdek ailenin sığabileceği bir araç olması :)
Çocuk olduğu için LPG siz araç bakıyorum bagaj çocuğun arabasına anca yeter
Otomatik (LPG olmaması iyi olur )
Fiyat maksimum 47.000₺

Ama bu fiyata uygun otomatik bulamayacaksam en fazla 40.000₺ manuel de önerilerde açığım.

Birde sorum olacak 2006 model pejo 206 1.4 feline (LPG Li maalesef) 160000 de değişen ve kazası yok denilen otomatik sizce ne kadar verilmeli ?
.
Merhabalar
Birkaç sorum olacaktır..

Üst dairede infinity 401 modem var ve kullanmadığımız cbw-700v modem var.
Benim isteği bu boşta olan modemi alt katta hem WiFi gücünü artırmak hemde 2 adet lan çıkışı almak istiyorum ama bir türlü istediğim cevabı bulamadım Veya buldum ama anlayamadım bilmiyorum açıkcası . Anlayacağınız üzere modem ayarları konusunda bayağı cahilim .
Yönlendirebilecek olan varmıdır 2. Modemi alt katta kullanmak için madde madde şeklinde.

yaklaşık 1,5 senedir emek verdim halen daha gelişmektedir.

cehennem kuleleri 3 sev.
x-topları 4 sev
kale son seviye
gizli teslalar son seviye
havanlar son seviye

herolar

kraliçe 30 sev.
kral 26 sev.

isim değişiklik hakkı duruyordur.

pm ile iletişime geçebilir ciddi alıcılar tercihen yüzyüze avm içinde alışveriş tamamlanır
Merhaba klan savaşlarında aktif uyumlu th9 olup ejder girmeyen th10 olup th9 dan 0 çekmeyen playerleri bekleriz:) klan tagında yazan kurallar aynen geçerlidir yaş ortalaması 30 dur. 100 level üstü buyursun

merhaba arkadaşlar size danışmak istediğim bir sey bundan 2 ay önce avea hattımdan telefon aldım taahhütlü olarak 24 ay boyunca onlarda kalacagım garanti zaten neyse bunlar bugün beni aradı(makine ile görüştüm canlı kimse yoktu) 12 ay aveada kalma sozunuze faturanıza %15 indirim olacaktır dendi ve tabi bende kabul ettim ama insanın aklına karpuz kabugu düştü bir kere bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü ayrıca benim taahhüt 24 aydı 36 aymı oldu varmıdır bir fikri olan?
merhaba arkadaşlar 2006/2007 yılında düz liseden menzun oldum işe gırdım diploma cıkmadıgı için belge falan almıştım onuda işyerine vermiştim sonrada diplomaya falan ihtiyac duymadıgım için almaya gitmedim neyse bu sene askerliği bitirdik geldik eski işe girecegiz ama lise diploması elimde yok okudugum okulda 2011 senesinde anadolu lisesi olmuş okula gittiğimde bu diplomayı alma şansım varmı yada mezun olduguma dair belge işyerine 2.giriş için çok ugrastırırlarmı neler gereklıdır ınternette hep kayıp ıcın olanları var ama ben hıc almadım gidip nedir bunun preseduru?
bu akşam telefonumu çaldırdım cepkaskı var neler yapabilirim
Arkadaslar ben note 3 umu sifirlayaca gim ama fabrika ayarları nda pin istiyor bulamadım bi türlü bilen var mı
Hakkında
Forum İmzası:
psn: bariscan26
Forum İkinci El İmzası:
DH İkinci El Referans
mytn--tahago---LaViTz----gamerkan
Sistem ve Tercihleri
PSN ID
PSN ID
Bariscan26
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 450
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 29.071 (Bu ay: 308)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.