Yüzbaşı
04 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yabancı dil menülü Nokia 7110'um var, Türkçe yazılım yüklemem mümkün mü? Google da epey arama yaptım ama açıklayıcı bilgiye ulaşamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.
WD 3,5" 2TB'lık harici hdd'de disk biçimlendir hatası aldıktan sonra disk biçimlendirme yaptım ve veriler gitti haliyle.EasyRecovery Pro ile 22 saatlik tarama sonrası 1,5TB'lık çok sayıda dosyayı kurtardım fakat kurtardıklarımı kaydedebileceğim başka bir hdd yok.Acaba Netdisk'ten limitsiz paket alsam kurtarma klasörü olarak Netdisk gösterilebilir mi?

Başka önerileri de almak isterim.
Hiremco F3 aldım, tv'ye bağladım fakat yayınların renkleri daha parlak oldu, tv'nin kumandası olmadığından renk ayarı da yapamadım.Rengi normale döndürmenin bir yolu var mı?
Bilgisayarıma format atarak iTunes'u yeniden kurdum, uygulamalardaki,zil seslerindeki senkronizasyonda sıkıntı yok fakat mp3 lerde sıkıntı var.Şöyle ki; bazı parçaları telefona atıyor bazılarını atmıyor.Daha önce de aynı mp3 parçalarını atmıştım, mp3 leri bilgisayarda çalıyorum herhangi bir bozukluk yok.Tüm müzikleri senkronize et dediğimde de görüntü bu, parçalar soluk renkte ama telefona senk. olmuyor.Nasıl halledebilirim?

iPhone 4 (5.1) - iTunes 10.6.1.7

Mp3 ler telefonda da soluk renkte yer alıyor fakat çalmıyor bu arada.

iPad 1 amak isteyen varsa Vatan Bilgisayar'da fiyatlar uygun gözüküyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=PC_TAB&br=APPLE
Arkadaşlar filesonic bir aylık premium aldım fakat flashget ile indirme yapamıyorum, yaptığımda 8 kb. lık bi dosya iniyor.Normal kaydettiğimde de premiuma göre hızım çok düşük.Acaba ayar mı yapılması gerekiyor.Rapid de server ayarı vardı bunda da öyle mi?
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), sabit ücret bedelini ortadan kaldıran Yalın ADSL hizmeti için fiyat belirlemesini yaptı.

ÜCRETLER

BTK'nın internet sitesinde yayımlanan “Türk Telekom'un Referans IP Seviyesinde Veri Akış Erişimi Teklifi”nde yer alan “ücretler ve faturalandırma” bölümüne göre, Yalın ADSL hizmetinde, ADSL ücretlerinde yer alan aylık ücretlere ek olarak 8,13 lira Yalın DSL ücreti alınacak.
Vergiler eklendiğinde bu ücret 10-11 liraya yükselirken, tüketiciye 13-14 lira olarak yansıyacak. Sadece ADSL kullanmak isteyen bir tüketici, Yalın ADSL için 13-14 lira ödemenin yanı sıra, satın aldığı internet paketi için de ayrı tutar ödeyecek.

http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/15447145.asp
Anneler günü hediyesi olarak torbasız kuru elektrik süpürgesi almayı düşünüyorum, Vatan Bilgisayar'da %20 indirim var, ordakilerden hangisini tavsiye edersiniz?

http://www.vatanbilgisayar.com/products.aspx?L2=DAPEVB&sb=20&sk=0&k3=Kuru%20S%FCp%FCrgeler
Hakkında
Forum İmzası:
iPhone 7 32GB (13.4.1)
Asus N752VX-GC212T
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 756
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 14.659 (Bu ay: 189)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.