Yarbay
01 Şubat 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

İlk aracım olacak ve acemi sayılabilecek bir şöförlüğüm var, belirtilen rakam üzerinden kilometresi çok yüksek olmayan, orta veya dolu paket manuel bir araç bakıyorum dizel tercihen, benzinlide çok iyi fırsat olursa olabilir

Aklımda Nissan Juke, Alfa Romeo Gulietta var, c4 Cactus de önerildi

Gulietta için bakımlarını parçalarını bir sorun çıkardığında diğer araçlara kıyasla masraflarını iyi araştır denildi,

Bilen arkadaşlardan ricam Gulietta alınırsa nedir ne değildir tecrübelerini ve araç tavsiyelerini bekliyorum
GÜNCEL

Alttaki mesajı tahlil yaptırmadan önce atmıştım, şuan tahlili yaptırdım arkadaşlar

Dışkı kültürüne bakıldı, sonuçlarında şu ikisi biraz kafama takıldı (doktor her ne kadar şuan için çok önemli bişey değil dese de)

Gaitada orta maya görüldü

Lökosit - Nadir
(normalde görülmedi demesi mi gerekiyor)

anlayan arkadaşlar sonuçta anormal bişey var mı acaba

--------------------------------------

Merhaba aradaşlar,

Geçmeyen ve sık sık tekrarlayan sağlık sorunlarından dolayı bağırsaklarda olan kandida mantarının neden olabileceği söyleniyor

Bu tahlili yaptırmak istiyorum birkaç hastaneye sordum ama doğru düzgün bilmiyorlar bile, net bilgi alamadım

Bu tahlili istanbulda nerede yaptırabilirim acaba avrupa yakasında
Merhaba arkadaşlar android çıktı çıkalı android kullanıcısıyım ayrıca 12 yıldır sony den başka telefon kullanmadım diyebilirim

farklı bir işletim sistemi ve biraz kısıtlamalı olduğu için birkaç sorum olacak

Geçen gün yaşadığım olaydan bahsedeyim, arkadaşın iphone u var, fotoğraf ve videolardan müzikli bir video yapmak istedi,

müzik indiremedik, kendi telefonumdan arkadaşın telefonuna whatsapp dan attım olmadı, mail attım o da olmadı, mail açılıyor ama telefona kaydedilmiyor, deli etti beni bu denli kısıtlama olduğunu bilmiyordum, son çare ses kaydı yaptık

kendim arada bu tarz müzikli videolar yaparım, android de oldukça rahat bu işler, müzik video indirme, dosya yöneticisi olması, mail den müzik dosyası alma, farklı işletim sistemli telefonlarda bluetooth ile veri alıp gönderme, müzik vs için itunes gerekliliği olmaması gibi

sorum şu, iphone da bu işleri yapmak android kadar rahat olmak için illa jb mi yapmak gerekiyor, veya bilmediğim yolu var mı, jb yapmanın zararı olur mu
Merhaba arkadaşlar,

İnce telli seyrek, dökülen, yanlardan açılmaya başlamış saçlarım var, ayrıca birgün içerisinde yağlanan ve kepeklenen cinsden

Olumsuz seçenekler oldukça fazla yani

Aradığım şampuan önerisi, öncelikle dökülmeyi önlemeli hatta saçları kalınlaştırıp kuvvetlendirmeli,

İkincisi yağ sorunu çok önemli değilde kepek yapmasın en azından

Birde ince telli seyrek saç olduğundan şekil almıyor çabucak sönüyor düşüyor saçlar, daha hacimli göstersin istiyorum

Hepsinin bir arada olduğu bir şampuan var mı bilmiyorum ama tavsiyelerinize ihtiyacım var

Şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar,

İnce telli bir saç yapım var gür değil ve hafiften yanlar açık

Bu yüzden saça şekil verdikten sonra çabuk sönüyor ve şekil bozuluyor, tutuculuğu sağlam, hacim kazandıran kuru mat görünümlü bir wax arıyorum

Şimdiden teşekkürler öneriler için
Merhaba arkadaşlar,

Yılbaşında 4 günlüğüne Lviv'e gitmeyi planlıyoruz,

Uçak ve konaklama harici ne kadar giderimiz olur tahminen kişi başı

yani sabah akşam yemek, bikaç gece dışarı çıkmak ulaşım vs.

şimdiden teşekkürler

------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar, birkaç saat önce döndüm

29 aralık Salı günü öğlen uçağı ile Lviv e indik, bookingden otel, skyscannerdan uçağı ayarlamıştık

uçaktan inip pasaport kontrolünde takıldık odaya aldılar 1 saat bekledik:) genelde ilk giriş yapan türkleri bekletiyolarmış, (ben olsam çoğunu ilk uçakla geri yollarım), neden geldin nerde kalıcan kaç paran var vs. sonra bıraktılar

Öncelikle ilk aklıma gelen bizim millet olarak biraz ayıyız, tamam kızlar güzel konuşmak yakınlaşmak istersin de, hayvanlık yapmanın küfür etmenin et parçası olarak görmenin anlamı yok, ne yazıkki çok gördüm şu 3-4 gün içinde kendimden utandım, hatta bikaç Türk le kavga etme pozisyonuna geldim, kızlara hayvan gibi davranıyorlar

Şehir genel anlamıyla güvenli gece gündüz rahat rahat yürüdük gezdik eğlendik, sağa sola salça olan tipler yoktu sokaklarda, insanları kibar gördüğüm kadarı ile genel ukrayna itibariyle Lviv daha kültürlüymüş duyumlarıma göre

gezilecek yerler olarak, ratusha kulesi var şehri panaroma görebiliyorsunuz, merkezde kiliseler var onları gezebilirsiniz, dün yıl başı gecesi ayin vardı ona katıldık

kahve dükkanı kesinlikle gidin soğuk savaş zamanından kalma mahsenleri cafe tarzı yapmışlar çeşitli güzel ve özel kahveleri var içinde aynı zamanda satışda yapılıyor paket olarak

el yapımı çikolatacı dükkanı var orayıda tavsiye ederim hem tadın hem alın

bu saydıklarım zaten rynok meydanda genel olarak hepsi yürüme mesafesinde,

şehri yürüyerek gezin güzel cafeler barlar mekanlar var tarihi dokusuda bozulmamış

metro clube gitmeyin gidiceksenizde bişey beklemeyin dün askerlik şubesi gibiydi çoğu barzo türk ve uzakdoğulu

fashion club elit biyer bizim reina gibi düşünün ve daha pahalı diğer mekanlara göre

rafinad people buraya gidin ve strip odaya kesin gidin

aklıma geldikçe yazarım

bu arada evet çok soğuk alt üst kesinlikle içlik bere atkı eldiven olsun
Merhaba arkadaşlar,

fotoğraf veya resimlere, aşağıda gördüğümüz örneklerdeki gibi açılar verebileceğimiz programlar var mıdır bilgisayar veya android telefonlar için

içe bombe, dışa bombe, geniş açı, balık gözü vs.

Merhaba arkadaşlar, göz altımda beyaz beyaz ufak noktalar var biraz çoğaldı,

Bikaç doğal yöntem denedim geçmedi, hastaneye gittim tahlil yaptılar kan veya karaciğerle ilgili değilmiş

Bende yaktırmaya karar verdim, yaktırdım ama aynı şekilde geri çıktı

Var mı benim gibi olup çözüm bulabilen
Merhaba arkadaşlar daha birkaç gün öncesine kadar sorunsuz olan klasör bugün görünmüyor

Diski açtım yedek diye dosyam vardı görünüyordu, çift tıklayıp içine girdim engellendi diye uzun yazılı bir uyarı verdi, sonra klasör kayboldu

Diskin içinde temp, $RECYCLE.BIN, a45db03159c51b742bd4e66611, System Volume Information

birkaç tane bu isimde klasör var ama toplasan 20mb etmiyor

kapasite 465gb olarak görünüyor, kullanılan alan 65 boş alan 400 olarak görünüyor

bilgisayarı tarattım combofix yaptım gizli klasörleri göster yaptım görünümde bikaç ayar daha var onlarıda yaptım, cmd komutundan attrib olayınıda yaptım

ama klasör hala görünmüyor, çok önemli bilgiler vardı ne yapabilirim başka
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 15.898
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 182.083 (Bu ay: 872)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.838 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.