Yarbay
30 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
A2 ehliyet aldım motor almayı düşünüyorum bütçem 20-30bin önerdiğiniz marka ve modeller nelerdir
Üniversiteden çıkıp iş hayatına geçince emektar laptop yerine bi kasa toplamaya karar verdim. Bilgisayar parçalarından az çok anlamama rağmen size bi danışayım dedim. İntel/nvidialı sistem önerileri yaparsanız sevinirim ama arada açık performans farkı olur derseniz amdli sistemlerede açığım şimdiden yazan herkese teşekkür ederim.
Hiç böyle hissetiğiniz oldu mu? Hep birşeylerle meşgulüm anime kitap oyunlar olsun ama dışarıya çıktığımda arkadaşlarımla konuşucak konu bulamıyarum onlar bana dertlerini yaptıklarını anlatıyor ben dinliyorum sonra konu bana geliyor. Sen naptın sende ne var diyorlar bende hiçbişey yok kayda değer bişey olmuyor hayatımda ot gibiyim sanki. Var mı benim durumumda olan yada bunu yaşamış olanlar nasıl geçirdiniz bunu?
Bir ara forumca transformice yada basket atma oyunu haxball gibi oyunları oynardık böyle zaman geçirmelik bildiğiniz güzel oyunlar varsa paylaşın beraber oynayalım

http://www.kraloyun.com/Oyun/Kagit_Ucak_Mesafe bunun gibi güzel flash oyunlarıda paylaşabiliriz

Kasa önerileri yaparsanız çok teşekkür ederim

Edit:Silkroad gibi oyunları rahat oynatıcak Flashı donmıycak bi sistem önerisi yaparsanız
Bu konuda oyunda yapılan genel hatalardan bahsedelim

Örn. Tryndamere ve Nasus gibi şampiyonlarda q fullendikten sonra slowun fullenmesi
quote:

Orijinalden alıntı: ChoseonOne

bu da olabilir. e garen onu anlayamadım

yuvarlak bi alana saniye bazında damage vuruyor.Sadece şampiyonları hedef alıyorsa katarina ultisi e olabilir.Minyona vuruyorsa geren e sidir

EDİT:oha taslaktaki mesajı gönderiyim dedim yeni konu açtı KONU SİLİNEBİLİR
Yabancı bi arkadaşımın açmış olduğu bir turnuva var.Şu anda baya katılım var ama katılım sayısını arttırmak istiyorum ama ödülümüz yok.

Olayı anlatıyorum

Howling Abyysde 1v1 maçtır.Skypedan eşleştiğimiz rakibimizle irtibata geçiyoruz.Chatten kişi başı 3ban olarak sıralı olarak banlarımızı atıyoruz.Rakip nexusu yok eden kazanır.Oyun bittiğinde kupa adminine bildiriyoruz ki bi sonraki tura geçelim

Turnuva saat 18:00 de başlıycaktır şimdi katılımlarını bu linkten yapabilirsiniz site ingilizceye çevrilmektetir sağdaki bayrak işratiyle

http://www.bliezam.lv/cups/id/lol-1on1-west-friday-79

Her cuma günü vardır konuyu durumuma göre güncelleyebilirim

Herkeze başarılar diliyorum sorularınız varsa alabilirim

Şu anda sadece west serverında vardır.İsteyen arkadaşlar bunun gibi Trdede düzenleyebilir

Giren arkadaşlara öneriler

Adcler 1v1de iyidir riven corki cait güçlüdür ama en güçlüsü yorickdir zed nerften sonra pek seçilebilcek bişey değil
League of Legends facebook sayfasından alıntıdır

Buda linki:http://leagueoflegends.tumblr.com/post/63506283021/dhottcore-i-am-in-love
Hakkında
Forum İmzası:
"Sneaky Sneaky"
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.398
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 68.852 (Bu ay: 321)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 193 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.