J

Yüzbaşı
30 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, işim gereği windows kullanmak zorundayım. 13inçlere bir türlü alışamadım. Sürekli dilekçe yazıyorum. Ekrana küçük geliyor. Bu nedenle 15inç bir laptop arıyorum. Hem ekran hem malzeme kalitesi macbook gibi olan bir ürün tavsiyesi olan var mı? Dell xps 15 lere baktım. 4k görüntü kalitesi diyor ama macbook pro retina ile kıyaslayınca macbook ekran kalitesi daha iyi geldi, dell xps 15'in pixel sayısı daha fazla olmasına rağmen. Dokunmatik ekran olmasından mıdır bilemedim.

Office programları kullanıyorum genel olarak. Ancak günün çoğu vaktini bilgisayar başında geçirdiğim için özellikle ekran kalitesi yüksek bir bilgisayar istiyorum. Var mıdır tavsiyesi olan?
Dolar,vs alınır mı şu an ? Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,
günde ortalama 70km yapıyorum. Giderde gösterebilmek için sıfır(faturalı) almak istiyorum.
Volvo S60 2017 benzinli 148.000TL teklif aldım. Ancak benzin konusu kafamı karıştırıyor.
Tavsiyeniz var mı?
merhaba arkadaslar, wordde bir odev hazirliyorum,degisikleri izleyi acik birakmistim.odevi tamamladim.hocaya gonderecegim ancak dosyayi her actigimda degisikler acik vaziyette oluyor.Degisikleri izlemeyi komple iptal edemiyormuyuz?
merhaba arkadaşlar,teknoloji ile aram çok iyi olmadığı için tavsiye almak istiyorum. Yurt dışın da master yapıyorum,tez yazma aşamasındayım,dolayısı ile taşınabilirlik benim için ön planda.Hiç oyun oynamam,ancak çok fazla dizi-film izlerim.Bu yüzden ekran kalitesi iyi olsun istiyorum(maclere baktım retina ekran mükemmel duruyor.)Sözel bir branştayım,dolayısı ile mühendislik programları,mimarlık programları gibi programlarla işim olmuyor.Office programlarını çok kullıyorum.

Özetle benim için taşınabilirliği yüksek,ekran kalitesi yüksek(benim için en önemli olan),internet de dolaşırken ve office işlerimle uğraşırken hiç ama hiç kasmayacak bir bilgisayar arıyorum.
Arkadaşlar ıphone 6 almaya karar verdim.Ankara'dayım dolayısıyla apple storedan alamayacağım.Vodofone en mantıklısı geldi.Özellikle genpa ile yaşanan sorunları gördükten sonra.Vodofonedaki satıcı şöyle bir teklif yaptı.Açılmamış kutu kendi kontratlı alıp nakite çeviriyomus 2575tlye 16gb bıraktı.Normal sıfır istersemde 2690.Sizce değer mi adamın kontratlı sıfır ürününü almama.Bir sıkıntı çıkar mı?
Fotograf çekerken sag üst kosede siyah bı gölge gibi yuvarlak ufak bı leke çıkıyor ancak video moduna alınca geçiyor. Sİzce donanımsal mı ? Kamera merceğine bakınca ici toplanmış gibi açılıp temizlenme imkanı varmıdir arkadaslar
bu guncellmeyi indirirken 2 dir 60 mb kala zamanaşımına uğradı diyor. napabilirim?
79lwl%50

+5 quest kalkanı

+7shell set

+5holy armor

3gb para

350 ac ve toplu 2000buf açık

ankara ve konyadan elden satılır 175tl istiyorum her türlü bilgis mevcuttur.

chara bır plat bır bronze aldım(60t)

30gb aldım(90tl)

toplamda 150 tl lık masraf zaten yapılıyor bu hala getırmek ıcın 25 tl de kasılan sure ıcın
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 557
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 66.546 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.