Yarbay
25 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 114 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Nerede bu arkadaşlar? Telegram X gibi bir şaheser piyasada süzülürken, eski Telegram 100 milyon indirmeyi aşmışken, neden kimse bir şey sormamış? Çok garip. Telegram X şimdiden efsane oldu, WhatsApp'tan sıyrılıp bir şans verin siz de arkadaşlar.
Arkadaşlar, çok mantıklı tercihler yaptığını söyleyen, kombine IQ'ları 200'lü değerlere ulaşmış, aklı başında iki insana 2 saat 40 dakikadır "böyle tutarsızlık olmaz" diyorum, nuh diyorlar peygamber demiyorlar. Sağlamlığı, ekonomisi, malzeme kalitesi, ferahlığı ile Duster'dan eksiği olmayan, fazlası olan Fluence'a "sümüğümü atmam" diyen, otomobil dünyasına Fransız kalmış bu iki arkadaşa lafınız ne olurdu?

Bu arada Duster makyajla evrim geçirmiş, yeni kasa olmuş, W212'nin makyajı ile kıyaslanabilecek bir makyajmış. Valla ben bu ikisinin yalancısıyım. Okurken dehşete kapılıp sık sık balkona çıktım.

Bir de yerden yüksekmiş Duster, fiyatı uygunmuş o yüzden.
Bildirime tıkladığımda alıntıya gitmiyor, alakasız bir yerdeki mesajı gösteriyor. Bildiğim kadarıyla bildirime tıklandığında alıntıya direkt götürmesi gerekir.

Son yaptığım şeyleri de göremiyorum. Son mesajlarım, son aktivitilerim nerede, ben mi bulamadım?
Arkadaşlar gidenler yazabilirler mi, sıfır A4 parasını orta halli bir yüksek C sınıfı arabaya vermenin mantığı nedir? Bugün bayılanlar olmuş 3008 sırasında sanırım, çocuğunu kesen bir adam tanıyorum test edemediği için. Bi' aydınlatıverin lütfen.
Arkadaşlar, uzun yıllar önce buralarda takılıyordum ama köprünün altından çok sular akmış gördüğüm kadarıyla. Sizden ricam HDR destekleyecek bir ekran kartı dahilinde bu bütçelerde sistem önerisi. Yurtiçi-yurtdışı fark etmez. Müthiş bir fırsat ise limiti artırabilirim tabi. Monitör seneye alınacak.

HDD hariç olacak.
Az evvel hatalı şifre ile giriş yapmaya çalışmışım ama sonradan fark ettim durumu. O sürede hata vermek yerine yükleme animasyonu döndü sürekli. Hata vermiyor olabilir mi?

Nexus 7 2013, Android 6.0.1 kullanıyorum.
Araba harika olmuş. Eskisinin özellikle arka kısmı güncelliğini yitirmişti. Bu akıyor resmen.

Güzel bir zamana karşı kapışması olmuş. Suzuka pistinde gerçekleştirilmiş. Asıl olarak Renault ve Honda kapışması fakat renk gelsin diye Golf de eklenmiş. Tabi Golf pek mücadele edememiş.

Geçen ay bana aynı siteden yaklaşık 600 TL'ye mal olmuştu. İlgilenenler için büyük fırsat.

http://www.banggood.com/Cube-Iwork10-Ultimate-64GB-Intel-Atom-x5-Z8300-Quad-Core-10_1-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1040969.html

Bizzat kullanıyorum. 500 liraya daha iyi bir taşınabilir cihaz yok şu anda. Kaçırmayın.

- Intel Z8300 Cherry Trail 1,84GHz 14NM Quad Core işlemci

- 4GB DDR3L bellek

- 64GB eMMC dahili hafıza

- 10.1" IPS panel

- 1920x1200 piksel çözünürlük

- USB 3.0 yuva

- Micro HDMI

- Kart yuvası

- Windows 10 + Android 5.1 dual boot seçeneği (64 bit)

- Bluetooth 4.0

- 2MP ön, 2MP arka kamera

- Klavye desteği (ek olarak 2x USB 2.0 yuva)

- 600 gram ağırlık (klavye ile 930 gram kadar)

http://techtablets.com/2016/03/cube-iwork10-hands-videos-first-impressions/

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım aşağıdadır:

http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=332456

Sorunlu Alışveriş: Hasan Aktas, hakanmbe

18 yaşından küçüklerle alışveriş yapmıyorum
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Apple
Notebook
Apple
Kulaklık - Amfi
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21.646
İkinci El Bölümü Mesajları: 512
Konularının görüntülenme sayısı: 2.041.491 (Bu ay: 1.726)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.379 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.