Yüzbaşı
24 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 217 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar. 15 aylık oğlum var her ne kadar telefondan tabletten uzak tutmaya çalışsakta bazen başarılı olamıyoruz. Sizden ricam youtube den bi video oynattığımda yada resimleri açtığımda dokunmatik özelliğini kapatmam mümkün olur mu ?

Kendisi basamasın istiyorum bu şekilde biraz video izleyince telefonu karıştıramadığı için bırakabilir.

Bunun için bir uygulama veya yöntem önerebilir misiniz ?

Merhaba. Köydeki ev için geçen yaz 3 aylık internet almıştım. Şu anda babamın üzerine aldığım hat edevletten aktif olarak görünüyor, bizimkiler köye gideceği için yine internet bağlatmayı düşünüyorum. BU sefer tahaütsüz millenicom ve düşünüyorum.

Sorum şu bu aktif gözüken hat taşıma yolu ile başka sağlayıcıya geçirilebilir mi ?
Merhaba. HP Elitebook G2 notebook bilgisayarımda 1 haftadır sarı ünlem internet bağlantısı yok problemi yaşıyorum. Fakat bilgisayarımda internet bağlantısı var. Ethernet ile bağlandığımda yine aynı şekilde oluyor.

Driver güncelledim. Çözüm olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Taraftar desteği ile gerçekleşen çok güzel bir kampanya var bu günlerde. Klubün gelirlerinin yanında kampanyayı genişletebileceğimiz bir durum daha var sizlerede iletmek istedim.

Metin Oktay forması sadece 25TL ye satılıyor. Bu gün Çorlu Orion AVM de 3 arkadaş GSStore önünde duruyor sohbet ediyorlardı. İçlerinden birisi alamamıştı. Sonrası malumunuz mutlu bir çocuk.

Sizlerden ricam AVM leri gezerken mutlu edebileceğiniz çocuklar var.

Düzenleme hali hazırda ultraslan bu şekilde bir kampanya yapmış farketmemiştim.

Merhaba arkadaşlar elimdeki büyük gaming kasa yapılabilecek güzel bir kasa var. Vaktim olmadığı için modifiye edebilecek durumda değilim. Kasayı fan kontrolcü dahil 275TL den satışa koydum. Eğer modifiye yapıp forumda paylaşabilecek arkadaş varsa 225TL den verebilirim. Saygılarımla.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=131054089
Merhaba arkadaşlar ağustos 2016 da yeni evime taşındım ve fiber adı altında 35mbps vdsl2 ile tanıştım.

İlk 5 ay boyunca hız testi ölçümlerimde 50mbps bağlandım. Ocak ayından bugüne 35mbps oldu hızım ve hiç hız düşümü olmadan kullandım.

Bu gün itibari ile hızım 16mbps sanırım akk yeni sistemi uygulanmaya başladı.
Merhabalar. Yeni tasindigim evde vdsl2 uzerinden internet kullabiyorum. Modemde ulasilabilir hiz 75mbit gozukuyor. Dun apartmanin garajina indigimde ankstreden benim daireye gelen kablonun 0.75 mm olan elktrik kablosu oldugunu gordum. Bunu telefon kablosu veya cat6 kablo ile degistirirsem bana bir faydasi olur mu
Viewsonic VA2261 alındı. DVI bağlantısı ile kullanıyorum muazzam bi renk kalitesi var. Slim yapıya sahip üstelik ekstra adaptör yerine direkt güç girişi var. Tavsiye ederim.
Nihayet idman hd yayında görüntü güzel tüm izleyicilere hayırlı olsun.

Görüntü cam gibi gerçekten haftasonları için çok güzel oldu.

Uydu: AzerSpace 46° E

Frekans: 11175 H 27500
Van Persie ısınırken dikkat ettim sonra diğer futbolculardada, yazı fontu arial değil.. Tüm takımlar aynı yazı tipini kullanmıyor muydu ?
Hakkında
Meslek: Fizik Öğretmeni
İlgi Alanları: Fizik
Forum İmzası:
Desktop || i7 6700K 4.0GHz | Asus Z170 Pro Gaming | 32GB Corsair DDR4 | Asus GTX1060 6GB Strix
Adata 256GB M2 SSD | Toshiba 2TB HDD | CM 700W | Phanteks P300 | Benq Zowie 144Hz
HP Elitebook G2 ||| Philips 55PUS7503 TV | SEG 39226B TV | LG LAS454B 300W | 1TB Samsung M3 | iPhone 7 32GB
VW Golf MK7 | Ford Connect Blackline | Sony XAV65 | 4 x Kenwood KFC-S503P Midrange | Xetec V200.4 | JBL GT5 1100W
Forum İkinci El İmzası:
Aslında En Zor Şey Dönen Dünyanın Üzerinde Dönmeden Durabilmektir !!

Adem KARA || Fizik Öğretmeni | Tekirdağ / Çorlu
Hakkımda:
Fizik Öğretmeni, Teknoloji Mahkumu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HP Elitebook G2
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TurkcellFİber
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Tablet
iPad Mini
Notebook
HP
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.288
İkinci El Bölümü Mesajları: 462
Konularının görüntülenme sayısı: 115.470 (Bu ay: 2.060)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 157 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.