Binbaşı
16 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
LYS açıklandı ve günümüz şartlarında Tıp Fakülteleri ve hekimlik halen popülerliğini koruyor. Ben 2009 yılında girdiğim Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden yarın ilişiğimi keserek mezun oluyorum. Tıp fakültesini yazmak isteyen arkadaşlara merak ettikleri hakkında yardımcı olabilirim.
Gecen hafta aldığımız sıfır km toyota yaris 1,33 benzinli cvt araç şu anda 200 km'de ama 400 km boyunca otoyolda gitmeyi düşünüyorum, rodaj sürecinde böyle bir şey yapmak doğru mudur?

Aracın kitapciginda söyle bir şey yazıyor; rodaj sürecinde ilk 300 km ani frenlemelerden, ilk 800km römork çekiminden, ilk 1000 km ani hızlanmalardan, uzun süre düşük devirde kullanmaktan ve uzun süre sabit hızda gitmekten kaçının.

Bu konuda bilgili forum üyeleri yorum yaparsa sevinirim. Teşekkürler.
http://forum.donanimhaber.com/m_33705166/tm.htm

Yukarıdaki Çukurova Üniversitesi konusunu @kdrsrsln a devretmek istediğimi 2 gün önce rds' ye mesaj atarak bildirdiğim halde hala konu devri gerçekleşmedi. Yöneticilerden biri ilgilenirse sevinirim.
Bugün nick değişimi yaptım. Ondan sonraki her 2 mesajimdan biri gitmemeye başladı. Yorumu yazıp gönder e tikliyorum ama beni ana sayfaya gönderiyor.

Not: mobilden yazıyorum. Tarayıcı opera.
8 yıl önce almış olduğum pc yi artık kullanmıyorum. Çalışiyor ama çok yavaşladı artık. Çöpe de atilmaz böyle bilgisayarları toplayıp geri dönüşümde kullanan firmalar var mı? PC nin çöpe gitmesini istemiyorum.
Turkcell yeni reklam yapmis simdi tv de gordum. Allah belani verecek turkcell boyle cakma reklam olur mu? Mobildeyim video koysun birisi.

Not: magara demeyin yeni cikti bu reklam
Adana'da bu mevsimde en sevdiğim şey.Yarım saat öncesine kadar yatiyordum gökgürültülü sağanak yağış başladı,kardeşim korkup odama geldi.su an o benim yatagimda uyumaya çalışırken ben de ayağımı uzattım yıldırımları izliyorum.Herkesin yaşaması gereken bir şey tavsiye ederim
İnternette gezinirken ekran birden gidiyor 5 saniye sonra tekrar geliyor ve sağ altta şöyle bir yazı çıkıyor "AMD driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." 2-3 dakikaya bir böyle oluyor.Sorun nedir ne yapabilirim.Ekran kartım ATI Radeon HD3650
Bilgisayarım yaklaşık bir haftadır internete girmiyor,dh,facebook vs. gibi siteler açılmıyor sadece google i acabiliyorum.chrome kullaniyorum ie ile deneyince de olmuyor ama torrentten filmi son hız indirebiliyorum.

uyduneti aradığımda pc de sorun olabileceğini söylediler yardım eder misiniz ne yapmalıyım

edit:her şeyi denedim olmadı nod32yi sildim anında düzeldi.
harçlar kaldırıldı ama üniversiteye bu yıl kayıt olmayan birçok kişi katkı kredisi aldı.ben 13.000 tl lik senet imzalamistim üniversitenin geri kalaninda kyk benim adıma her yıl katkı payı yatiracakti artık böyle bir şey olmayacak.3 yıl için 1800 lira yatırması gerekiyordu şimdi bu para ne olacak.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.317
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 190.297 (Bu ay: 627)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 202 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.