Y

Teğmen
10 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mrb ben aracımı satmak için biriyle anlaştım. Kredi çekerek ödeme yapacak. Kredi ile ikinci el araç satış süreci nasıldır. Riskleri nedir ve nasıl dolandırılma ihtimalini ortadan kaldırırız. Bilgi ve tecrübelirinizi paylaşır iseniz sevinirim.
Yeni Ford Mondeo fiyatlar belli olmuş. Bence çok güzel bir araç passat yanında yavru araba gibi kalıyor.

Acaba 1.6 dizel gelirmi Türkiye'ye. Yazık oluyor güzelim araba kötü kombinasyonlar yüzünden satılmıyor.
İyi akşamlar herkese.

Otoyollar ve köprüler ücretsiz oldu bayram boyunca peki otoyollarda yine süreye dayalı ortalama hız kontolü olacak mı. Otoban çıkışında 3 dakika erken geldin 500 TL ceza yiyecek miyiz
Mrb skoda superb baktım dış tasarım ve motor iyi fakat iç tasarım vasat. Her taraf plastik. Sanırsın eski şehir içi minibüs. Baktığım yerde superb active 1.4 vardı. İç tasarım ahşap geçiş gibi şık tasarım öğlerinin olduğu kaliteli hissettirecek paketi var mı acaba. Skoda bayisine sormayı unuttum.
Mrb herkese. Kısmet oldu araba almanın arafesine geldim. Nissan qashqai 1.6 skypck 116.000 manuel, nissan qashqai 1.6 skypck otomatik 120.000 fiyat aldım. Skoda karoq için 100.000 1.6 tdi full bir altı açılır cam tavan yok. Bilgi olsun diye söyleyim honda civic 1.5 executive 100.000 TL. Ağırlık qashqai yana. Burada kullanıcı deneyimi önemli alıp pişman olanlar veya şu paket daha iyi onu almaya çalış önerisi olanlar yazarsa sevinirim. Yarın mazda ve volvo ya bakacam
Mrb. Ford f50 gibi neden Türkiye'ye lüks Pickup gelmiyor. Ford f150 vergi dezavantaji var ford ranger vignale serisi gibi lüks hale velse bence çok satar. Lüks kastım sadece deri koltuk değil neredeyse araba konforunda sürüş,yol tutuş ve güvenlik. Türkiye'de 4x4 suv pahalı, Pickup konfor ve yol tutuş sorunu var. Sonuçta zevk arabası.ford f150 binen yük tasimak için değil beğendiği için biniyordur. Yapılırsa çok ta satar bence. Amarok sürdüm güzeldi ama tat vermiyor.
Ford SUV ailesinin Türkiye’deki en büyük temsilcisi olacak olan Edge’in fiyatı belli oldu. İşte ailenin en büyüğü Ford Edge hakkında bilmeniz gerekenler.

Türkiye için yeni bir model olsa da aslında Edge, Ford’un Amerika’da en çok tercih edilen SUV modelleri arasında yer alıyor. 2006 yılında üretim hayatına başlanan Edge, 2016 yılından itibaren Ford’un Avrupa’daki en önemli temsilcileri arasında yer alacak. Ford Edge’in özelliklerine geçmeden önce ilk olarak Türkiye için belirlenen fiyatı sizinle paylaşalım. Yeni Ford Edge, 2.0 litre dizel motor ve 6 ileri Powershift çift kavrama şanzıman, 10 dış renk ve 3 deri döşeme renk seçeneği ile Türkiye’de 88.650 dolar başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak. Tercih edilen ileri donanım seviyelerine paralel olarak fiyatta artış gösteriyor.

Ford EDGE Özellikleri
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.norevas.biletalarm

Mrb üstteki uygulama uçmak istediğiniz istikametteki belirttiğiniz fiyat ve daha altındaki uçak biletlerini buluyor ve sizi uyarıyor. Böylece en uygun bileti bulabiliyorsunuz. Son dakikada iptal edilmiş çok uygun biletleri bulabilir ve internetten satın alabilirsiniz. Oldukça faydalı bir uygulama
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 108
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.620 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.