Binbaşı
06 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar PC ara ara mavi ekran hatası veriyor oyundayken. Hatadan sonra kasa ya bakıyorum baya bir sıcak kasa içi.

Neden olabilir acaba?

Windows 7 Home Basic yüklü pc de.

Merhaba bu aralar bu hatayı alıyorum.. Ekran kararıyor ve Bu aşağıdaki hatayı veriyor neden olablir. Ekran kartın NVIDA GTX670 Power Edition..

Merhaba dün bir anda Digiturk yayınım gitti.

E52-32 sinyal seviyesinde azalma hatası alıyorum. Ne yaptıysam düzelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım abudik kubidik ezberledikleri şeyi yaptırdılar robot gibi. Sizi teknik servise yönlendiricem dedi fakat 20 tl servis ücreti talep ederler dedi. bende dedim benden kaynaklanmayan birşey için ben servise niye para ödüyorum dedim. Birşeyler geveledi ama moralim feci bozuk. Yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim. Benim zaten faturam 22 tl ben sana niye 20 tl vereyim ki ya!

Yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar bu iki cihazdan birini alacağım. Klavyesi rahat kablosuzu sorunsuz ve şarzı iyi gidecek bir cihaz arıyorum... Kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye ederler?
Arkadaşlar yeni telefon alıcam. İki elefon arasında kaldım...

Sony Ericsson Vivaz ve Sony Ericsson Satio..

Hangisinin kamera performansı daha iyi? Vivaz da 720p HD video kayıt yapabiliyormuş ama Satio da böyle bir özellik var mı bilmiyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Sahibinden.com dan karşılıklı anlaşarak laptop aldım. Eleman teli de açmıyor mesajlara da cevap vermiyor. Anlaştık ama eleman yollamadı bilgisayarı. Yani kısacası dolandırıldım.Parayı kurtarabilme ihtimaliz var mı?

İnternetten araştırdım ama pek iyi sonuçlar elde edemedim. Yardımlarınızı bekliyorum
Arkadaşlar bu iki tel arasında kaldım SonyEricsson C903 ikinci el 270 tl ye buldum ama Nokia X2 sıfırı 308 TL. Sizce hangisi almak lazım. Kukalıkta müzik kalitesi ve fotoğraf çekim netliği tercih sebebim? Yada önerebileceğiniz uygun fiyatlı bir telefon var mı? SonyEricsson Hazel i de alabilirim.

Nokia X2

SonyEricsson C903

SonyEricsson Hazel

Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.
Selam arkadaşlar ben bu siteden bir laptop almayı düşünüyorum. (www.hizlial.com) Bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar var mı? Tavsiye edermisiniz?

Arkadaşlar Bende Ram var ama ne olduğunu bilmiyoırum şu resme bakıp yardım edebilir misiniz.?

Ben tek parça 800 mhz lik ram alsam:http://www.hepsiburada.com/ocz-2gb-800mhz-value-ddr2-bellek-ocz2v8002g/productDetails.aspx?categoryid=47&productid=bd72712 takabilirmiyim pc ye acaba?

Saygılar.
Bu ürünü aldım:http://www.hepsiburada.com/infocus-x6-dlp-2000-ansilumen-svga-projeksiyon-cihazi/productDetails.aspx?categoryid=15530&productid=ofisinfcx6

Fakat bu tür cihazlardan hiç anlamam bağlantılarına ve özelliklerine bakıp anlayan arkadaşlar bilgi verirse çok memnun olacağım..

Mesala Uydu alıcı-PC ve Divx Player bağlayabiliyoz mu bu cihaza?
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sorunsuz Alış-Verişlerim
ALDIKLARIM (forum üzerinden)
Acer i5 5740G------SNS15'den 250 TL'ye Nokia X3-02 ----- ufukdemirci35'den 150 TL'ye WD 1 TB Harici Disk ---- hiickimse'den 470 TL'ye HP2510i 25" FuLL HD Monitör ---- "üye adlarınıını hatırlamıyorum" 290 TL'ye BlackBerry 8520 ----- 210 TL'ye SonyEricsson K850i ----- 380 TL'ye SonyEricsson Xperia X8 ------ 400 TL'ye SonyEricsson W995 ----- 300 TL'ye LG Optimus GT540

İşlem hacmi: 4005 TL....

SATIŞLARIM (forum dışı ve sahibinden üzerinden)
Acer 22' LCD Monitör-250 TL -- Samsung Star 5233W - 300 TL -- BlackBerry 8520 - 310 TL -- SonyEricsson K850i - 200 TL -- SonyEricsson Xperia X8 - 375 TL -- SonyEricsson W995 - 450 TL -- Segate 1 TB 32 Mb Harici Disk - 185 TL -- LG GT540 Optimus - 270 TL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.595
İkinci El Bölümü Mesajları: 145
Konularının görüntülenme sayısı: 153.808 (Bu ay: 1.268)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.