G

Binbaşı
05 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Moxpad x3, tuna s6, kz special edition gibi uzakdoğu menşeili kulaklık tavsiyesi verebilecek olan var midir? Bassları saglam ve telefon (note 4) ile kolay beslenebilecek bişeyler arıyorum.
Pioneer se-cl751 model kulakligi deneyen kullanan var mi arkadaslar aranizda?
Merhaba arkadaslar. Bundan tam 10 gun once laptopu sorunsuzca kapattim evde masanin ustune biraktim ve baska bir sehre gittim. Bugun eve geldim. Laptopu aciyim dedim. Power tusuna bastim tepki vermedi. Batarya bosalmistir diye prize taktim yine tepki yok. Ram sok tak yaptim harddiskleri soktum taktim yine tik yok. En son bios pilini cikardim(pil lehimli idi ve soketle bagliydi soketten soktum) hala durum ayni. Durdugu yerde ne olmus olabilir?

Edit:Laptop hp marka dv7 6000st serisi
Arkadaşlar kısmetse haftaya silahları teslim alacağız. Gümrük muhafaza memuruyum. Üniforma ile kullanmak için (yani belli olmasın derdi yok anlamında söylüyorum) fazla rahatsız etmeyen güzel duran kaliteli bir kılıf arıyorum. Tavsiyesi olan var mı? Yurtiçinden internet aracılığıyla alabileceğim kılıf tavsiyelerini bekliyorum
Arkadaşlar Hp pavilion dv7 6000st model bilgisayarım var. Hp nin sitesinden marka ve model seçerek girdiğim sayfadan bios update indirdim. Yüklerken pc dondu kaldı. Ve artık açılmıyor yani pc açılıyor fakat ekran yok tepki vermiyor. Çeşitli bios recovery programları varmış ama tam olarka nasıl yaparım anlatabilecek yardımcı olabilecek var mı?
Arkadaslar hp pavilion dv7 6000st marka laptobum var. Az once donanimhaberde ati ekran kartlari icin biosu update edince fixed sansi dogdugunu okudum. Ardindan hp nin sitesinden laptobumu buldum. Bios kismindan iki tane bios update programi gordum. Birisini indirdim. Ve calistirdim. Simdi pc bana yanit vermiyo mausepad klavye calismiyo ama pc nin pani deli gibi calisiyo. Oyle bekliyo pc. Yaklasik 20 dakika oldu. An itjbariyle usblere guc vermeyide kesti ve sarj kablosu takili oldugu halde elektrik almiyo. Neden boyle yapti sorun ne acaba? Sonucta hp nin yayinladigi programi kullandim ben
Arkadaslar cihazim ip4. telefon once kendi kendine ekrana dokunmaya basladi. iki gun once de hem kendi kendine dokunmaya hem de ana menude tus kilidinde ekranin belli bolgelerine zoom yapmaya basladi. telefon kullanilmaz halde kendi kendine bir yerlere tikliyor ekrana zoom yapiyor. telefonu kapatmak icin bile yarim saat caba sarfediyorum. acaba sorun ne olabilir? anakart diyenler var dokunmatik diyenler var. bu konuda bilgisi olan var mi? bir kac kez restore yaptim cihazimda ios 5.1 yuklu. restore de sonuc vermedi. zor durumdayim arkadaslar cozum yolu gosterebilecek arkadaslari bekliyorum.

bir de cakma bir sarj cihazi kullaniyordum. telefonu sarja takip ekrana dokununca o baska yere basiyordu. bu da ek bilgi olur belki cozum icin.
arkadaslar benim su an ki telefonum wave 2. androide gecmek icin telefon ararken wave e en yakin donanima sahip olan telefon olarak neo yu gordum. fakat ekran boyutu wave 2 ile tamamen ayni boyutta mi? yani ekran en olarak wave 2 den daha genis olsun istiyorum. iki telefonuda kullanan veya bilgisi olan var mi bu konuda?
Casper marka netbookum var. Linux yüklerken usbden başlatıyorum boot ekranı geliyo install diyorum sonrasında ms-dos benzeri bir ekranda işlem yaparken bi yerde kalıyo ve öyle bekliyo. Defalarca kez denedim ama sonuç yine aynı. Acaba sorun ne? İntel atom n455 1.66 ghz işlemci, 2 gb ram, intel 3150 media accelerator ve 320 gb harddisk var. Acaba donanımsal bir sorun mu var uyumsuzluk gibi? Linux mint 8 ve linux mint 10 u denedim olmadı. ubuntu netbook remix denedim o da aynı yerde kaldı. Usb boot özelliği var çünkü xp ve win7 kurabiliyorum ama linux neden kuramıyorum anlamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

Edit: Usb hazırlarken lili usb creator adlı programı kullanıyorum.
250 gb lık Packard Bell marka harici harddiskim var. Xp sp3 yüklüyken gayet güzel çalışıyordu. Fakat laptopuma Windows 7 yi kurduktan sonra harddiskki görmüyor bilgisayarım. Arkadaşımın laptopunda da windows 7 yüklü fakat onda çalışıyor. Disk yönetiminden harf atamayı denedim fakat disk yönetiminde de görünmüyor harddiskim. Ama pc ye kablo ile bağladığımda sistem tepsisinde donanım bağlandı diye görünüyor. Sorun ne anlayamadım. Bu arada gerek olursa diye söyleyeyim pc markam acer aspire 5738zg. Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.174
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 4.634 (Bu ay: 214)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 185 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.