Yüzbaşı
04 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri

YouTube Kanalımda ki tüm tarifleri, et alerjisi, süt alerjisi, yumurta alerjisi olanlar veya Vegan olanlar videolarımdaki tarifleri gönül rahatlığı ile yapıp tüketebilirler. 

Tüm tarifler lezzet garantilidir. 

Bu konuda iddialıyım. 

Şimdiden afiyet olun. 

YouTube Kanalımda ki tüm tarifleri, et alerjisi, süt alerjisi, yumurta alerjisi olanlar veya Vegan olanlar videolarımdaki tarifleri gönül rahatlığı ile yapıp tüketebilirler. 

Tüm tarifler lezzet garantilidir. 

Bu konuda iddialıyım. 

Şimdiden afiyet olun. 

Arkadaşlar linke tıklayın.

Üye olun.

Sizde paylaşın üye sayısını arttırın.

Hizmeti satın alan firmalar olursa komisyon kazanıyoruz.

Hiç bir şekilde ücret talep edilmiyor.

Komisyondan hiç bir şekilde kesinti yapılmıyor.

Sadece bol bol paylaşım yapmak gerekiyor.

Siteyi genel olarak inceleyebilirsiniz.

https://qrmenu.com.tr/?ref=48797

https://qrmenu.com.tr/uploads/banner/web-site/300x250.jpgç
Konu silinebilir. İhtiyaç kalmadı.
Arkadaslar ghost htc actinum 7500 satın almak istiyorum. 2013 model olduğu için piyasada yok. Uygun fiyata bu mtb yi nereden alabilirim? Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

Cihaza su temas etti ve o panikle hemen telefoncuya götürdük cihazın içini açıp kurutmuşlar fakat şu an cihaz açılmıyor yani çalıştıramadım. Cihazda nokta çizik yok çok temiz. Avea faturalı. Cihazı elimden çıkartmak istiyorum yeni ve başka bir model telefon alacağım. Ne yapalım ne dersiniz? Antalya merkezdeyim cihazı almak için görmek isteyen arkadaş varsa getirip gösterebilirim.
Arkadaşlar bu kulaklığı yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum iPhone ile tüm kumanda fonksiyonları uyumlu tavsiyemdir.

Sizinde iPhone da kullanmakta olduğunuz tavsiye bluetooht kulaklık varsa yazarmısınız?

Kısaca Jabra BT620s Özellikleri:

•Müzik ve diğer mobil iletişim aygıtları için stereo kulaklık

•Hi-Fi hoperlörler

•DSP teknoloji

•16 saat konuşma, 14 saat müzik dinleme

•240 saat bekleme

•Sağ kulaklıkla müzik çalar kontrolü (çalma, durdurma, bekletme, ileri/geri sarma, önceki / sonraki şarkıya atlama)

•Sol kulaklıktan telefon kontrolü (çağrı alma / bitirme / reddetme, çağrı tutma / bekletme, son numarayı tekrar arama, sesle arama, sessize alma)

•Sol kulaklıktan ses kontrolü

•Pil ve şarj durumunu gösteren renkli ışık

•AC adaptör

•100 gram ağırlık

•Aynı anda iki Bluetooth aygıtına bağlanabilme

•Bluetooth 1.2 desteği, A2DP ve AVRCP profil desteği

Tuercell superonline alt yapı çalışmalarını semtimizde tamamladı. Fakat binamıza hat döşemeleri için Antalya'da merkez şube dahil aranması gereken ne kadar yer varsa aradım ve hatta birkaç kez aradım. Her aramamda adres ve telefon numaramı yeniden alıyorlar, bu gün mutlaka uğrayacağız diyorlar. Fakat 2 aydır gelen giden yok! Antalya / Yeşilbahçe mahallesi ile ilgilenen bir bayan var buradan ismini vermek istemiyorum o bayanı en az 4 defa aramışımdır. Ama sonuç hep aynı. Ne yapmam gerekiyor, nerelere başvurmam gerekiyor? Bana yardımcı olabilecek kimse varsa buradan irtibata geçerse çok sevinirim.

Sorun: Apartmanımız 4 katlı olup 11 daireden oluşması ve superonline aboneliğini sadece benim istemem mi anlayamadım doğrusu!!!
Arkadaşlar Jailbreak yapmaya değer mi? Telefonu yeni aldım çevremde Jailbreak kullanan kimse yok. Çok sorun yaşarmıyım? iPhone 4S 16GB sahibiyim. Bilgilendirirseniz sevinirim...
25 Şubat 2012 tarihinde Antalya Metro marketten 1 adet iPhone 4s 16GB siyah ürününü aldım. O gün akşam eve geldiğimde cihazımı PC ye bağlayıp ilk kurulumunu yaptım ve kullanmaya başladım. Fakat ilk kullanmadan itibaren arama yaptığımda karşıya ses gitmiyordu ve aynı şekilde bana da ses gelmiyordu.

Aramayı sonlandırıp tekrar arama yaptığımda ise bu sefer normal bir şekilde arama ve görüşme gerçekleşiyordu. Yani 10 aramadan 5 inde bu sorunu yaşıyordum. 27 Şubat 2012 tarihinde cihazı Metro markete geri götürdüm ve arızayı izah ettim. Fakat "Bu ürünü bizim test etme veya arızasını belirleme yetkimiz yok.

Bu nedenle cihazı garantiye göndermek zorundayız" diyerek. 2 günlük cihazımı bire bir değişim yapmayıp servise yolladılar. 2300 TL değerinde 1 günlük olan bu cihaz kargolanacak ve paldır küldür İstanbul'a gidecek, servis onu eline alıp bir sürü işlemlerden geçirecek (nasıl bir muamele görecek Allah bilir) ve tekrar kargolanıp gene paldır küldür İstanbul'dan buraya geri gelecek. Bir hevesle güvenerek satın aldığınız bir ürünün başına gelenlere bakın. Kim böyle bir ürünü kullanmayı kabul eder ki?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
TV
LG
Klima
Klima
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Apple
Notebook
MSI
GPS, Navigasyon
Piranha
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 416
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 51.588 (Bu ay: 422)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.