Teğmen
19 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İç üniteden elektrik beslemesi olacak şekilde 2 tane klima ihtiyacım var. 18 ve 9 binlik olarak tavsiye edebileceğiniz klimalat nelerdir. Viessman mst1 serisi ve airfel 942 sınv lere baktım. Teşekkürler
Merhaba,
Kombiye oda termostatı bağlamak istiyorum. Servis 50 lira ücret alıyor sadece takmaya.
Kendim yapabilir miyim?
Bilgi alabileceğim bir döküman var mıdıR?
Kombi Baymak ECO4
Oda termostatı olarak siemens 'in RAA30.16 modelini düşünüyorum.
Merhaba,

IPAD 3 i kaydettirmek için bir bayiye söyledim. Kaydı sorguladığımda IPHONE 4S olarak görünmekte.
Bir sıkıntı yaşarmıyım?

teşekkürler..
merhabalar,

Baymak eco4 kombim var.
Kombi balkonda olduğu için kombiyi açma kapama işlemi için balkona çıkmak istemiyorum.
Evin içinden bir şalter ile kontrol edebileceğim bir sistem var mıdır?
Oda termostatı taktırmak istedim fakat oda termostanıdan kombiyi kapatma yapamıyormuşuz sanırım.
Önerilerinizi bekliyorum.

Kolay gelsin.
HTC Touch2 telefonumdan wifi ile internet paylaşmaya yarayan ücretsiz bir program biliyor musunuz?
Teşekkürler..
Merhaba Arkadaşlar,

Normal sabit hatla çalışan bir masaüstü telefonu cep telefonuna dönüştürebilecek bir sistem var mıdır?
Yaşlıların kullanması için arıyorum.

Şuan edinebildiğim

http://www.hepsiburada.com/Liste/tecom-masaustu-gsm-telefonu/ProductDetails.aspx?productId=telmasatecom&categoryId=16004

bu şekilde bir telefon var ama 350 lira civarında çok pahalı,
Bu konuda ne önerirsiniz?
Bilgisi olan birileri var mıdır?
Merhaba,

internet üzerinden bir bilgisayara xp uzak masaüstü bağlantısıyla bağlanmak istiyorum. Fakat internetten ipnumaram.com tarzı sitelerden öğrendiğim ip hergün değişiyor. Bir bilgisayara bağlanmak için sabit bir bilgisayarın ip si yok mu? Bu değişken birşey mi? Birde bir adsl modeminden bağlanan tüm pc lerin internet üzerinden bakılan ipleri aynı görünüyor.

Yardımcı olursanız sevinirim...
amerikadan aldığım sony w220 fotograf makinesinde çektiğim fotograflardan bazıları bilgisayara atığımda resim dosyası olarak görünyor fakat açılmıyor. açtığımda önizleme yok diyor. fotograf makinasında fotograflara rahatlıkla bakabiliyorum ama bilgisayarda bakamıyorum. bu sorunu nasıl çözebilirim. bilgisi olan birileri varsa bana yardım edebilir mi? şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba..

Dell dizüstü bilgisayarımın 2 tuşu bozuk. sürekli yerinden çıkıyor. I ve Y tuşları. elinde fazladan bu tuşlardan olan varsan bana ulaşabilir mi?
2 tuş için klavyeyi değiştirmek istemiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..
Ben bu ürünü Aydın'a kurduracağım. İstanbuldayım. aydına kargolayacağım. şimdilik en uygun hizlial da 790 10 taksit buldum.

önerilerinizi bekliyorum..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 311
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 43.814 (Bu ay: 149)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.