S

Yüzbaşı
18 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
mid ve ona uyumlu amfi önerisi istiyorum..
Kafamda Jbl gto 609 ve xetec xi 90.4 almak var?
Tavsiyelerinizi bekliyorum..saygilar
Yolun 2 tarafında 150 metre mesafede karşılıklı olarak birbirini gören konumda 2 yıldır karşıdaki binanın tepesine kurduğum 7210n cihazla sorunsuz internete giriyordum.(kendimde binanın en üst katındayım)
1 ay kadar öne ne olduysa bağlantı stabilitesi kayboldu. Bağlantı kopuyor ping yüksekti ve bağlansam bile hız çok dalgalı oluyordu( normalde 2 yıldır modemdeki hızın aynısını kayıpsız alıyordum)
Cihaz bozulduğunu düşünerek garantiye yolladım.yenisi geldi yine aynı sorun devam ediyordu.
Yine gönderdim şuan cpe 210 gönderdiler kurdum yine aynı sorun devam ediyor..
Kafayı yiyeceğim karşılıklı birbirini gören arada hiçbir engel olmadığı durumda nasıl bağlanamıyorum..lütfen yardımcı olun..
Şuan tek aklıma takılan acaba access point 2.4 ghz de çalıştığı için frekans çakışması sorunumu var.??
Lütfen yardım...
http://www.estore.com.tr//product.asp?sku=EK05155&dept%5Fid=43022009&bid=&mscssid=P11NH2NF7ESV8P50XMFELHWM649GCSTA

uzun uzun dusundukten sonra komple sıstem yerıne amfısı ayrı hoparlorlerı ayrı bır sıstem kurmaya karar verdım..forumda ovguyle bahsedılen yamaha amfılerden v-359 model amfı satın aldım..
simdi sızden rıcam bu amfıye uygun 300-400ytl arası hoparlor sistemi almak ıstıyorum..
haftaya eve gıdıcem nolur yardım yılbası gecesı doya doya dınlemek ıstıyorum..

saygılar...
oncelıkle herkese selam arkdaslar..
evımıze phlıps 42'plazma aldık ben cıkan sesten hoslanmıyorum daha yuksek ve kalıtelı bır ses ıstıorum..
butcem kısıtlı forumu dolastım trıdent av-801 veya av-831 kolon yanındada trıdent amfıalmayı dusunuyorum..
gonulıster daha kalıtelımarkalardan alalım ama malumbutce meselesı..
arkadaslar aranızda yenıyım nette baya arattım ama evkurda fılan bu urunlerı bulamadım..
bılen arkadaslar yardımcı olursanız cok sevınırım cunku ev ses sıstemlerıyle ılgılı pek bılgım yok 1haftada ancak bu kadar bılgı toplayabıldım..sonucta urunun markadsı bellı ama cogu arkadas sestenmemnun oldugnu yazmıs bu urunler hakkında bılgısı olan arkadsalar urunlerın performanslarını ve nerden bulabılecegım hakkında bılgılendırırlerse cok memnunolacagım..
SAYGILAr...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 608
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.174 (Bu ay: 70)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 410 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.