Çavuş
18 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
362580 Gün Cezalı
357814 gün 4 s. 25 dk. kaldı
Gönderileri
Bu üyeliği kaybedeceğiz ama.
komik gelebilir ama birine char sattım char soyuk çıktı filan dedi tibette oynayan arkadaşlardan rica ediyorum charı giydirmek için 3 m golda ihtiyacım var aksi taktirde çocuk parasını istiyor 3 m gold karşılığında kontur atabilirim turkcell lütfen yardım edin .:(
komik gelebilir arkadaşlar tibette olan varsa 3m gold lazım başka serverda fazlasıyla geri verebilirim goldu pzretsiye kadar lazıım arkadaşa borcum odemek zorundayım !
+5 FEMALE PRO SET ALINACAKTIR MALEDE OLABİLİR BEN SİLKLE FEMALEYE ÇEVİRİM YTL İLE ALINCAKTIR!
server farketmezpara hazır :))) varsa satan alınır !
ben bursaspor taraftarıyım ama bu gece fenerliyim inş berabere filan kalırız çıkarız ama zannedmiyorum :(siz ne düşünüosunuz
CHAR ALINIKTIR PM ONUR_AKGUN89@HOTMAİL.COM MSN EKLEYIN
ewt silkroad maceram 2 sene önce başlamıştı ve troyda 80 lvl bi charım vardı e_maili kimse bulmasın die sallıyordum şifreyi ise gunde 1-2 defa değiştiriyordum 11 şubat 2008 günü yani dün arkadaşımla telefonları değiştik ve benim mesajlar taslaklardaki char şifrem kaybolmuştu (silinmişti) ve emaili salladığımdan şifreyide unuttuğumdan 80 lvlf ull str glavier charım gittti siz siz olun benım gibi ağtallık yapmayın ve sizce artık sroyu bırakmalımıyım :(((?
ewt arkadaşlar persiada 65+char aranmaktadır charı bı abim alıcaktır ama aracı ben oluyorum onun üyeliği yOk pmlerinizi atarsanız sevinirim hayırlı gunler
PLZ
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 892
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.100 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.