Yüzbaşı
12 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1544 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar illa asus veya sapphire in biosunumu atmamız gerekli?

Xfx in 6970 biosunu atsak olmazmı deneyen varmı acaba ?
arkadaşlar ya n gage oyunlarını mmc karta atıyorum fakat ya telefon res atıyo ya da grafikler böyle açık yeşile doğru dönüyor nedeni nedir acaba sürücü falanmı yüklemek gerek
Öncelikle merhaba arkadaşlar benim siemens sx 1 ile bi kaç problemim var :

1. si telefonu alalı bi kaç gün oldu ilk gün 2 saat şarj ettim klavuzunda da ilk en az 2 saat şarj edin diyordu neyse bundan sonra 4 kere full şarj ettim ama pilim 24 saat olmadan bitiyor acaba pilin kapasite sürecimi var yani belirli bir süremi gerek tam kapasite kullanmak için.

2.si ise ekran camı ile ilgili gün ışığında ve ışık doprudan telefona gelerek kullandığımda ekran pırıl pırıl gözüküyor fakat loş ve karanlık ortama girdiğimde ise ekran hani elinizde terler ya telefon terden dolayı bulanık yağlı gibi gözükür grafikler şaşıyor . fakat ekran tertemizken,acaba benmi göremiyorum leke falan var diye ama ışıkla yanısıtıp ekrana baktım pırıl pırıl cm leke yok bu sorun diğer sx 1 lerdede mi var kullananlar veya bilgisi olanlar yadımcı olursa çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...
arkadaşlar merhaba öncelikle benim sx 1 ile 2 sorum olacak.

1.telefonu alalı bi kaç gün oldu ilk şarjım 2 saate yakın şarj oldu sonraki 2 şarjıda full yaptım.klavuzunda 2 saatten az şarj etmeyin diyor ilk aldığınızda neyse bunu geçelim bugün sabah şarjdan aldığımda full dü şimdi ise yaklaşık 12 13 saat oldu şarjı sona indi.

NOT:ilk aldığımdan beri 3 kere full şarj ettim

soru:acaba bu pilde bir sorunmu var? ya da ilk kaç kullanımdan sonra kendi kapasitesine göre çalışıyor?

2.firmware ini indirdim sx 1 in aynen forumdakini uyguluyorum ama firmware programı telefonunuz bulunamadı diye diretiyor ama sx 1 in cd içindeki programı kurdum onda görüyor sorunumu çözerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler ha bide sitesinden indirdim o firmware versiyonu ve türkçe onun versiyonu kaç arkadaşlar.millet 15 lerden bahsediyor kafam karıştı
Hakkında
İlgi Alanları: Apnea,Scuba
Sistem ve Tercihleri
Steam
http://steamcommunity.com/id/eny4lios/
Xbox Live GamerTag
TheRudderless
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 845
İkinci El Bölümü Mesajları: 91
Konularının görüntülenme sayısı: 25.335 (Bu ay: 365)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 264 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.