Er
01 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Meraba arkadaşlar c bölümüne xp kurdum d ye vista. Vistayı soorunsuz kullandım fakat pc'yi kapatıp baştan açınca direk xp açıldı , ben de panikle disk yönetimine girip vistanın olduğu bölüme set as active dedim ve restart yapınca ntldr is missing hatası verdi.Sonra xp cdsi ile pc'yi açtım bi baktım vista C: bölümüne gelmiş xp ise D: bende D: bölümüne format atmadan xp kurdum şimdi sorunsuz kullanıyorum D: bölümünde fakat vista C: bölümünde tabiri caizse yatıyor (tosun gibi maşallah).Şimdi vatansever arkadaşların yardımıyla Bill Gates'in son oyuncağını hayata döndürmek istiyorum.
Evet arkadaşlar aynen başlıkda yazdığı gibi bilgisayar harddiskin bölümleri yer değişdi , olay aynen şöyle gelişdi. İlk başta sadece tek bölüm ntfs formatında açtım xp "C" olarak yükledim sorunsuz sonra bi bölüm daha açtım "D" olarak ve restart atmadan vista yükledim sorunsuz kullandım internete bağlandım msn açtım vs. vs. ve pc'yi kapattım.Açarken boot menu bekledim ama nafile direk xp açıldı sonra yönetimsel araçlara ordan da disk yönetimine girdim vistanın yüklü olduğu kısma sağ tuş yapıp seçeneklere baktım "set as active" komutunu görünce direk balıklama atladım ve olan oldu "ntldr is missing" hatası verdi restart yapınca ben de xp cdsi ile açtım dos altında ve bir baktım ki vista C: bölümüne geçmiş xp de D: evet arkadaşlar şimdi ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 190
İkinci El Bölümü Mesajları: 173
Konularının görüntülenme sayısı: 2.544 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.