B

Onbaşı
24 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Geçenlerde Modemim Bilerek Kırıldı Her Neyse Modemin İçinden Çıkanları da Size Göstereyim Dedim Bu Arada Bu Modem Gerçekten Çok Sağlam Zor Kırıldı 2 Tane İşlemci Var Galiba Bu Arada Modemin Işıklarının Üzerinde jelatin Var Onu sökün Gizli Bir Şekilde duruyor+ Modem Kırıldiktan Sonra Parçalarını Söktüm O Yüzden Dağınık Şimdi Yeni Modem Alacağım Tp-Link Archer VR2100 899 TL
Dün İnternet bağlandı Türk Telekom 24MBPS Hız fakat 7 mbps Download Hızı Alıyorum Telefoncu 3 gün sonra Hızın yerine Oturur Dedi Benimi Kandırıyor anlamadım Sebebi Nedir yükselir mi Hızım Sizinde Öyle Oldumu Modemim En Kalitelisi

Son Gelişme : Telefoncuyu Aradım Ve Türk Telekom Yeni altyapısı olan Yerlerde Böyle düşük Hız Olur Dedi 3 Gün Sonra Hızım 24 Mbps Olurmuş 1-2 Gün Sonra Hızımı Yazacam Buraya
Merhaba! 20 Kasım Cuma Günü Altyapı Başvurusunda Bulundum (telefon ile) 24 Kasım'da Aradım Sonuçlanmadı Ayın 30 unda Arayın Dedi O Zaman İnşallah Belli Olur 🌹
Asıl Konu Evim 2 Senelik Yeni Bina Sokağımda Türksat altyapisida Var Yan Binada Falan var Binamda daire Sayısı 12 Büyük binama Altyapı Gelirmi Acaba Gelmez İse Ne Yapayım KabloNET Çok İyi 100 mbps 85 TL Acil Çözüm Bulun
Not : altyapım onaylanirsa Veya onaylanmassa Buraya Yazarım

11.29.2020: Evet Bugün Aradım Veee Sonuç Çıkmamış Yarın Bir Tanıdığımız Turksatta Müdürmüş Oraya Gidib Soracağız

Daha Yeni Turksatin İnstagramına soru sordum Altyapım 10 Gün Oldu Hala Sonuçlanmadı Diye Onlarda Tel No İstedi Verdim 15 DK Sonra Şunu Yazdılar Zaten Altyapı Başvurusu Yaptiydim Yoksa Başvurum Onaylandimi Anladıysam Arab Oluyum cevab Bekliyom Sizlerden
12.01.2020 Turksat Altyapısıni Bekleyeceğime
dün TTNet e Başvurdum Bugün Kurulumu Yapacaklar Kurulunca Resmini Atacam🌹

12.03.2020 Bugün kurulum Oldu Modemim 5ghz destekli hemde
Merhaba Kablonetin 100 Güldüren Kampanya İsimli Kampanyasını Buldum -Kablo TV -Altin sinema Paketi -Bulut 25 Gb Ve Gündüz 100 Mbps Akşam 25 mbps Bu Kampanya paketi üstelik 95 TL Sizce Almalimiyim Kullanan Varmı Aranızda?
Merhaba Arkadaşlar Elimde Bir Kablo Var Fiber Kablo Gibi Bodrumdan Ttnetin Kablolarının Yanında Buldum Bir Sürü var Aşağıda attım Resim Fiber Kablomu Bakır Kablomu Cevab Verirseniz Sevinirim Ortasında Plastik Var Cam Deil
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.