Er
13 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Nasıl olmalı sizce şu an genel tyt denemelerinde 25 civarı mat neti 30-35 tr neti geliyor. Her hafta 4 mat denemesi kalan üç gün normal problem-geo rutini Türkçe içinde haftanın 3 günü deneme 4 günü paragraf rutini olarak ilerlemeyi düşünüyorum
11 sınıf arkadaşlar sizler ne yapıyorsunuz 12 ve mezun arkadaşlarda tavsiyelerini paylaşırsa sevinirim

Not: matematikten pkob-küme-mantık konularım eksik onun dışında tam. Trden cümle türleri ve anlatıl boz dışında tam
diye düşünüyorum şu an 11.sınıfım elektriğe geçtim ve elektrik öncesi konularda tekrara ihtiyacım var sanki mantığı tam oturmamış gibi Şimdi 11 sınıf setini alsam okulla beraber elektriği götürürken arkadaki konuları da esşden izlesem nasıl olur
yani 11 bitmek üzere ama sağlam kapatmak istiyorum sizce ne yapmalıyım
ARKADAŞLAR lti yi derece fasiküllerinden bitirmiştim şimdi hangi fasikülü tercih etmeliyim Edit:11.sınıfım
Merhaba arkadaşlar 11.sınıf sayısal öğrencisiyim hedefim tıp ve buraya çalıştığım şeyleri yazmayı düşünüyorum belki faydası olur belki olmaz ama kendimin daha istekli olacağını düşündüğümden bunu yapmaya karar verdim. Benimle birlikte çalışma yapacak arkadaşlar varsa beklerim. Yarından itibaren yazarım herkese iyi akşamlar.

12aralık2020: 26 soru yeni nesil paragraf //acil geo doğruda açılar// 25 soru fizik atışlar ve hareket soru// tyt karekök ipermü.kombü.//destek hareket full tekrar 60 soru çözümü// tyt sosyal20soru// tytfen20soru// derece analitik fasikül bir test(16soru)//

13aralık2020: Günlük paragraf problem/// acil geo üçgende açılar//25soru fizik/// ayt biyoloji 50 soru// kombübinom soru çözümü video+test///analitik derece /// sosyal+fen 40soru(tyt)///. — Önümüzdeki 3-4 gün tyt ağırlıklı olcak gibi elimdeki kitapları bitirmem lazım sonra ayt devam—

14aralık2020:
Günlük oaragraf problem///acil özel üçgenler çalışma soruları// tyt mat sayılar (online dersler çok uzadığı için pek bişi yapamadım) ama yarın devam 6-7 de kalkmayı düşünüyorum 9 geç gelmeye başladı denicez bakalım

15aralık2020 :
Günlük paragraf problem///acil özel üçgenler 2 test //tyt mat sayılar bitti// fen sosyal deneme // 60-70 soru fizik karışık/// sonuçderece eşitsizlikler bitti/// üşenmezsem parabol yapabilirim(konuları 11-12 olarak değil ayt olarak ilerliyorum)

Yarın ki yapacaklarım:///çap fizik—biyo meb kitabı tekrar—tyt mat son kez kitabın klasik sorularını bitiriyorum— gazlar 345—sonuçderece parabol— geodan özel üçgenler biter—345mat ösym tipi trigo yaparım—///

16aralık2020: günlük işler/// bugün full ayt fiziğe ayırdım baya yapmam gerken şey vardı çünkü
arkadaşlar merhaba bs geoyu bitirdim elimde acil var şimdi ona başlıcam ama sizce acil+kenan kara ikilisiyle nasıl yol izlenmeli (önce videolar sonra testler falan gbi)
Arkadaşlar 11 de değiştirilyo mu ne zaman oluyo ve değiştircence tm yazılılar falan girmem gerekiyo mu girmediklerime
11im.Şuan mfyim ve ayt çalışıyorum matematiğim iyidir fen derslerinde de kötü değilim tyt temelimde var sayılır 65net civarları geliyo denemelerde ama aklımı tmye geçmek kurcalıyor tm sanki daha kolay daha yapılabilirmiş gibi geliyo ayt fenin aksine. Bu şekilde sayısaldan ea geçenler var mı? Sizin önerileriniz neler?
Arkadaşlar bunu çözrn oldu mu zorluğu seviyesi falan nasıl? Kaçıncı kitap olarak çözülür sizce

11.sınıfım tyt karekök matematik %90 bitti. Genel denemede mat netim 27 civarı geliyor.

Üçdörtbeş in matematik denemesini çözdüm netim 23-24.

Bir problemler kitabını tam bitirmedim ondan da olabilir, elimde endemik ve acil var.

Yeni nesil sorular çözmek istiyorum-karekökte yoktu neredeyse- hangi kaynağı öneririsiniz ya da ne yapmalıyım?

Üçdörtbeş in tyt olanını alayım mı ya da problem+deneme olarak mı ilerleyeyim?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 44
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.107)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.