Er
01 Kasım 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 16 (Bu ay: 2)
Gönderileri

2 saatte limiti bitirmiş aga nasıl başarıyorlar bunu

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fb/66/c1/fb66c1374bb9f046c09be612b852e1f7.png&t=0&width=480&text=1

Elimde Acilin Trigonometrisi ve analitiği var. Kenan hocamda videolarını çekmiş. Bu iki konuyu Kenan hocadan dinleyerek halledebilir miyim ? Kullanan var mı ?

Vural hoca ayt matematikte nasıldır ? Oynatma listesini tamamlamış konu bakımından. Kullanıp memnun kalan var mı ?

Hedeflediğim yere göre ayt tarih için 5 net yeterli geliyor. Hangi konular bu netleri sağlar bana ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bugün işlere gittiğimde öğrendim. Kitapçık 1 lira. 12 şubatta yapılacakmış. Bilginize.

Mesela mart-nisan aylarında soru bankası çözmek saçma mıdır ? İlla deneme mi çözmek gereklidir ? (Bitirilmiş konular için konuşuyorum)

Evet arkadaşlar böyle bir uygulama yapmanın vakti gelmişti. Son zamanlarda yaşanan ayt krizi sonrasında ben ve ekibim oturup uzunca düşündükten sonra yeni bir sistem geliştirdik. Herkes tc no ile girecek ünilere. Evet numaraya göre ünileri sıralayalım.

1-Boğaziçi

2-Odtü

3-Koç (%3 burs)

4-sabancı

5-Bilkent

6-itü

7-Tobb

8-Galatasaray

9-hacettepe

Gtü listeye girmeyi reddetti. Kendisi özel sınav yapacakmış. Lti bilmeyen adamı almayız diyolar.

Selamlar dostlarım. Konuyu dinledikten sonra soru çözüm videosu ile pekiştirmek istiyorum. Kenan hoca sanırım Acili çözüyor. Konu anlatımından hemen sonra Acil ağır gelir diye düşünüyorum. Geometri çözümü yapan kanal önerinize açığım.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 108
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.662)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 93 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.