Er
12 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Mister Horse'un Premiere Pro için çıkarmış olduğu 2D efektlerin crack vb. gibi bir yolla indirilip kullanılması mümkün mü? Çünkü satış fiyatları fazla pahalı..


Site: https://misterhorse.com/products/2d-special-effects/3274,

Görev yöneticisine girdiğimde bilgisayarın çalışma süresinin 1 gün 20 saattir açık olduğunu gösteriyor halbuki bilgisayarı tamamen kapatıyorum. Neden böyle olduğu hakkında bir bilgi verebilecek olan var mı?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/56/48/e6/5648e659ab1f5c58cd3923df2d830864.png&t=0&width=480&text=1

NOT: Örnek vermek gerekirse yatmadan önce kapatıyorum (ve gücü tamamen kesiyorum) ve sabah açtığımda sanki tüm gece pc açıkmış gibi çalışma zamanı gösteriyor.

Öncelikle selamlar. Yakın bir zamanda TürkNet'e geçmeyi planlıyorum. Sitesinden alabileceğim hızı sorguladığımda 75 Megabit gibi bir sayı söylüyorlar. ForumdaTürkNet kullanıp, verebilecekleri hızı tamamıyla alabilen kullanıcılar var mı? Ve sanırsam yanında tarifeye ek VDSL destekli bir modem de veriyorlarmış. Bu modemi kullananlar varsa yorumlarınızı da bekliyorum..
Öncelikle selamlar. Biraz önce Fifa21 satın aldım ve Fifayı rahat bir şekilde oynayabileceğim bluetooth destekli bir oyuncu konsolu önerisi arayışındayım.
0-250 TL arası oyuncu konsolu önerisi olanlar yazarsa sevinirim. Teşekkürler :)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Mesaj Sayısı: 14
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 58
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.