X

Yarbay
04 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 176 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Gelecek hafta için özellikle İstanbul için uyarı var. Kapalı otoparkı olan için sorun yok ama dışarıda parkeden ve hergün kullanmak durumunda olan arkadaşlar önlem düşünüyor mu? En azından kar yağışı haftası için ücretli kapalı otoparka bırakma ya da yakında avm, hastane varsa onların otoparkını kullanma gibi.
Evde durması, acil durumlar için yeni hat alacağım. Uygun fiyatlı olabililmesi için nasıl bir yol izleyeyim sizce?
Arkadaşlar aracım 2,5 hafta kadar yatıyordu. Buçuklu haftası kar altında geçti. Bugün yıkamadıysa gideyim dedim. Aracı çalıştırdım. Tek kontak çevirme ile teklemeden çalıştı ama çalıştıktan hemen sonra motor stop edecekmiş gibi sesi kesilir gibi oldu ama sonra toparlayarak kendine geldi. Araç 2013 model. Maalesef hiç antifriz değişmedi. Fabrikasyon anlayacağınız. Ondan olabilir mi? Ya da başka birşey? Ya da normal mi?
Kayaşehirden İstanbul havalimanına gideceğim ama araçta hgs var ama etiket yok. Gideceğim güzergahta serbest geçiş mi var yoksa bariyerli turnike mi var? Hgs etiketi olmadığı için bariyer maalesef kalkmıyor.
Farlar sağlam. Camlarda sorun yok. Ama far ayağı kırık önlerin ikisinde de. Belki önceki muayenelerdende bu şekilde geçti bilmiyorum ama tüvtürk sitesinde camlarda hasar olmamalıdır diyor. Far ayağından bırakırlar mı sizce?
Maalesef bugün aracı yıkarken farkettim. Tentesiz dolaşan hafriyat kamyonları nedeni. Büyür mü sizce? Sileceğin hemen üstü. Ön camın alt siyah şeridinde.

Geçen indirdim programı. Oldukça pratik geldi. Özellikle karşı tarafın trafik sigortasını sorgulaması çok iyi. Sizin tercihiniz hangisi olu(r)yor?
Arkadaşlar ekranın alt tarafında titreyen çizikler mevcut. Onun dışında sorun yok. Mobigel diye bir servis retina ekran için 540 tl fiyat verdi ama gerçekten taktıkları ekran retina mıdır? Bunu taktıktan sonra test edebileceğim program var mı? Apple aradım. 1600 tl karşılığı yeni ürün önerdiler. Sizce ne yapayım?

İple çeksem yerine oturur mu yoksa illa tampon mu çıkacak?

Araç 2013 308.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 41 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19.827
İkinci El Bölümü Mesajları: 361
Konularının görüntülenme sayısı: 2.289.751 (Bu ay: 40.481)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.629 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.