A

Onbaşı
07 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba öncelikle ekteki görüntüler Alavardı, Aşkan, Necip Fazıl Mahalleri’nden alınmıştır(Konya-Meram). Şimdi konumuz Türknet-YAPA konusudur. Sarı halkayla belirtilen yer Alavardı-112 santralidir. Yeşil alanlar aktif altyapının bulunduğu, kırmızı alanlarda aktif altyapının bulunmadığı alanları kapsamaktadır.

Sorun tam olarak burada başlıyor, ekte gördüğünüz gibi santrale yakın olan bazı yerlerde YAPA bulunmazken, bulunmayan alandan daha uzakta YAPA bulunmaktadır. Örneğin benim evim santrale 750 Metre uzaklıkta yapa yok arkadaşımın evi 950 metrede ve YAPA var şimdi bunun mantığı ne ben anlamıyorum. Lütfen açıklayıcı bir şekilde anlatma şansınız var mı? Çok efsanee bir şekilde saçma böyle olması

Hani diyeceksiniz siz alsanız sonra YAPA’ ya geçirirler diye yalan dostlar tüm siteleri, tüm apartmanları(TÜM DAİRELER DAHİL) hem sistemden hem de ziyaretlerde bulunarak sorguladım. Yani böyle bir şey söz konusu değil ki apartmanımda TURKNET kullanan var ama YAPA’ da değil. Ama dediğim gibi daha uzakta bulunan arkadaşım bağlı.

TURKNET Müşteri hizmetlerine soruyorum YİNE robot bir şekilde bu konuda bilgimiz yok diyor tamam doğrudur haklısın yoktur ama aktar talep oluştur ne biliyim kaç kez farklı mail adreslerinden mail attım bir kez olsun geri dönmeye yeltenmediler.

@TurkNetDestek


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f9/2a/92/f92a92197c3ec2dc9bcc537e384ff1bc.jpeg&t=0&width=480&text=1
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 17
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 14)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.