Yüzbaşı
03 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
HP ENVY 13-ad100nt (2PR54EA) vs ASUS UX331FN-EG019T

Arkadaşlar selam,

Çok uzun bir zamandır buraya yazmıyordum. Evdeki emektar laptop'ı değiştirmenin zamanı geldi. Bu iki model arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

ASUS'u marka olarak daha çon severim, işlemcisi daha iyi (8265), ve daha hafif (1.10 kg)
Ama, yansımasız mat ekranı var, genişliği 5mm daha fazla ve koyu renkli.

HP'nin ise açık gri kasası ve dizaynını beğeniyorum. Ayrıca IPS ekranı var. Genişliği 5 mm daha düşük.
Ama, 1.34 kg ve işlemcisi daha kötü (8250)
Audigy-2 ZS piyasada yok. M-Audio Revolution 5.1 biraz daha pahalı ama özellikleri de daha iyi midir? hoparlör: logitech x540
önceliklerim:
1-film
2-müzik
3-oyun
tavsiyeler için teşekkürler
arkadaşlar bu kartın sıfırını nerden bulabilirim?
CREATIVE SB AUDIGY 2 ZS PCI
yine de izlşemek isteyen varsa http://football.direct8.fr/index_46_fr.html bu siteyi tıklayın.

user: eniso@yahoo.com
pass: valider

ALINTIDIR.
Almanya'ya giden ve öncelikle Asamoah için Schalke'nin kapısını çalan Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in oradan Fransa'ya geçerek Le Mans ile de masaya oturduğu ifade edildi. Daha önce yapılan görüşmelerde 4.5 milyon euro'dan aşağıya inmeyen Fransız ekibin yumuşadığı ve iki kulüp yöneticilerinin ortak bir noktada buluştuğu öğrenildi.

İSTANBUL'A GELECEK
Le Mans'ın ardından Grafite ve menajeriyle bir araya gelen Adnan Sezgin'in kulübün ardından 25 yaşındaki oyuncu ile de küçük pürüzlerin kaldığı ve bir aksilik çıkmaması halinde sambacının yarın ya da hafta sonunda İstanbul'a geleceği iddia ediliyor. Sezgin'in bugün yönetim kuruluna bilgi vereceği ve Asamoah ile Grafite ikilisinden birisinin transfer edileceği belirtiliyor.

AMA KİM TARAFINDAN, Bİ SÖYLEYİN BEYLER AĞALAR..
KOVALASIN SİZİ NİNJA KALUMBAĞALAR

kaynak: fotomasal
Günün yalan haberi de benden olsun. Fotomaç'tan inandırıcıdır gene

işte yıllık 4,5 milyon euro önerilen Türk oyuncu ambidextrous. (ama gelir miyim gelmem mi belli değil yine )

http://www.youtube.com/watch?v=v-YtRMneOjU

Not: Cimbom formalı olan benim
Arkadaşlar , ben Ege Üni'de okuyorum Pamukkale Üni'den yaz okulu aldım.
Netten notlarıma baktım da , bi tanesi C yazmışlar.
Bi dersim de A1.
Acaba bunlar 100 üzerinden kaç ediyor?
Teşekkürler.
Sizce Galatasaray hangisini alacak?
Yakubu Ayegbeni heads for Everton

By Rob Stewart
Last Updated: 12:44am BST 18/08/2007

Nigerian striker Yakubu Ayegbeni is on the brink of a move from Middlesbrough to Everton after the clubs agreed an £11 million transfer fee for a player who is set to be replaced by Heerenveen's prolific Brazilian international, Afonso Alves.

Meali: Middlesbrough 11 milyon sterline Yakubu'yu satıcak.
O parayla da Alves'i alıcakmış.

kaynak: http://www.telegraph.co.uk/sport/main.jhtml?view=DETAILS&grid=&xml=/sport/2007/08/18/sfneve118.xml
Hakkında
Forum İmzası:
AMD Athlon XP 2500+ - MSI K7N2 Delta - 2 GB Kingston DDR400 - Sapphire X1650 Pro AGP - 320 GB Samsung HDD - 19" Philips LCD - Aopen B28 (400W) - US Robotics 9110 - 650W UPS - M-Audio Revolution 5.1 - Logitech X540
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.610
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 117.314 (Bu ay: 315)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.