Teğmen
21 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
iPad'de Safari üzerinden izlemekte olduğum videoyu Samsung TV'ye DLNA kullanarak aktarmanın bir yolu var mıdır?
Yanıt veren arkadaşlara şimdiden teşekürler.
Arkadaşlar biteSms ve onun iPad yamasını yükledim, reboot istedi ve ondan sonra hala elmadayım.
iOS 5.0.1 untethered.

Sistem dosyalarına ulaşıp deb dosyasını silmenin yolu yok mudur?

Teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar bildiğiniz gibi 3GS ve iPad'lerde reminders'ın konum bazlı olan özelliğini kullanamıyoruz.
info.plist'le falan oynayarak bunu yapmanın bir yolu yok mudur acaba?
Nedir düşünceleriniz ve yardımlar için şimdiden teşekkürler herkese.
Arkadaşlar iPad'ime iOS 5 GM'yi yükleyip redsnow'la tethered jb yaptım. Sonra cydia'dan faceforward'ı yükledim o da reboot istedi. Tethered olduğu için redsnowla açtım cihazı ama cihaz iPhone gibi oldu simgeleri olsun menüsü olsun.
Nasıl çözebilirim bu durumu acaba, teşekkürler şimdiden herkese.
Merhaba arkadaşlar,
Monster FL90 kullanıcısıydım ta ki anakartım yanana kadar. Monster servisi de anakart değişim ücretini 600Lira saydığı için laptopum çöp olmak zorunda kalmıştı. Malum laptop anakartlarının pahalı olması sebebiyle ben de o parçaları bi masaüstü bilgisayarda kullanmak istiyorum. Yani böyle bişey mümkün müdür; laptop işlemcisini ve ekran kartını kullanabilceğimiz bir masaüstü anakartı var mıdır?
Yardım eden herkese çok teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,
Yaklaşık 1 yıldır 3gs kullanıyorum, onceleri hiçbir problemim yoktu ama iOS 4'e gectigimden beri telefonun hoparlör sesi kısık çıkmaya başladı. Kulaklık sesinde bir azalma yok sadece hoparlör, 4.1 çıktığında 4.0'dan restore etmiştim ama yine düzelmemişti ben de bugüne kadar çok problem etmemiştim ta ki geçen gün arkadaşın 3g'sindeki sesi duyup telefonun eski sesini hatırlayana dek :(
Forumda da bir kaç arkadaş görmüştüm aynı problemi yaşayan onlar ne yaptılar acaba, Zeytinburnu'nda oturuyorum en yakın servis nerdedir?
(Telefon Turkcell'den alınma)
Yardım eden herkese teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar,
Philips SNA6500 ADSL Modemim var ve firewall'i kapamadığım zaman google görsellere giremiyorum.
Firewall'i kapamadan modeme görselleri tanıtmanın bir yolu var mıdır veya kapalı olunca çok bir güvenlik sorunu yaşatır mı evde sadece ben kullanıyorum modemi.
Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar fiyatının ekonomikliği ve askı aparatı da hediye etmesi yüzünden bu iki perdeden birini almak istiyorum.
Sizce hangisini almalıyım aralarında çok fark var mıdır? Bir de siyah mı daha iyidir beyaz mı film izlemek için?
Teşekkürler herkese.

http://www.sanalmarketim.com/urun/a9fba5ca0a1ed483976452b4070b7b31/CODEGEN-(AX-18)-180x180-Storlu-Projeksiyon-Perdesi-(Siyah-Fonlu---P20-Aski-Aparati-Yediyeli)

http://www.sanalmarketim.com/urun/cc4bbb7b6de37b5f338c48e75fa5ceeb/XBLACK-(XGS-180)-180x180-Glas-Beads-Storlu-Projeksiyon-Perdesi-(Siyah-Fonlu---P20-Aski-Aparati-Yediyeli)
Arkadaşlar elimde eski laptopumdan kalma bir LCD ekran var da bunu nasıl VGA üzerinden bilgisayarıma bağlayabilirim?
Yardım eden herkese teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar FL92 bilgisayarımdan duman çıktı ve monster servisine verdiğimde anakartı yanmış deyip 600 lira para istediler.
FL92'lerin anakartı nedir başka yerden belki daha ucuza bulabilirim.
Bir de bulamassam bilgisayar ne kadar eder, ekranı mesela daha geçen ay değiştirmiştim.
T7500 işlemci 2.2 GHz Core 2 Duo
2x1 GB Kingston 800 MHz DDRII RAM
Nvidia 8600 GT 512 MB Ekran Kartı
Intel 1 GB Turbo Memory
1680x1050 15.4' ekran
4965 Wireless
Parmak izi tarayıcı
Matshita DVD-RW Dual Layer
ve kasasına kadar anakart dışında herşey sağlam.

Şimdiden teşekkürler herkese.
Hakkında
Forum İmzası:
[color=
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
Tablet
iPad
Game Center
um_gokhan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 38.789 (Bu ay: 194)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.