Teğmen
28 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 88 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1 hafta kadar önce türknete başvuru yaptım.modemin ekiple birlikte geleceğini düşünüyordum ekip geldi bağlantıları yaptı modem geldiği zaman bağlayınca girebileceğimi söylediler.Ankastreye etiket takıldı.Ancak modem geldikten sonra ayarlarını da yapmama rağmen internetim gelmedi dsl ışığım yanmıyor desteğe yazdım hat fiziksel durumu kapalı yazıyor 3,4 gün kontrol ettiler iç tesisatta sıkıntı olduğunu söylediler fakat evin benden öncekş sahibi internet kullanıyordu ve sıkıntı yaşamıyordu.dün ücretli ekip istedim ve dün geleceklerini söylediler gelmediler benle alakalı durum yok bide ekibe para mı ödeyeceğim doktora derslerim var bir an önce halledilmesini istiyorum 1 haftadır madurum sürekli kontrolleriniz yapılıyor diyor ama icraat yok.en kısa zamanda çözülmesini istiyorum mobil verimden yiyorum canlı dersleri kısa zamanda çözülmesse değiştireceğim.
Müşteri no:1972443

Evet arkadaşlar tercih döneminde söylemiştim dokuz eylül tıpa ege tıp tutmayanlar gider diye bu senenin yökatlas verileriyle de kanıtlanmış oldu sanırım
Merhaba arkadaşlar Cuma günü elime geçen bu notebook hakkında izlenimlerimi ileteceğim.Özellikleri:
İşlemci:İntel core i7 10750H
Bellek(Ram):2x8 ddr4
Ekran kartı:Gtx 1650Ti gddr6
Hdd:256Gb ssd
Bilgisayarın tasarımı gayet iyi iz bırakmadığını söyleyebilirim.Herhangi ölü piksele rastlamadım.Sıcaklık değerleri chrome ve günlük kullanımda 45-52 derece arasında ekran kartı işlemcide hemen hemen aynı şekilde.Lol oynarken işlemci 65-70 arası ekran kartı 57-62 arası değişiyor bu değerle kontrol merkezinden oyun modu açık turbo mod kapalı ikendir.Pubg oynarken ekran kartı 66-72 derece arası işlemcide aynı şekilde fps düşük ayarlarda 120 nin altına düşmüyor ultrasa ise 60 ila 80 arasında değişiyor.Kullanımı gayet iyi trendyoldan indirim günlerinde 7700TL ye aldım alıcak olanlara tavsiye ederim gayet iyi notebook.Tek sıkıntım ekran menteşesi geveşk gibi biraz en ufak harekette ekran sallanıyor daha sıkı olabilirdi belki bana öyle gelmiş olabilir emin değilim çok taktığım için benim düşüncelerim bu şekilde.
https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v158-P423299381
Arkadaşlar bu intel core i710750H 8gb 2666 mhz ram 256gb ssd ve gtx1650ti 7879 TLhttps://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v1574-P423319964
Bu ise intel core i5 10300H 16gb 2933 mhz 2x8 ram 512gb ssd ve gtx 1650ti bu da 7679 TL bilgisayarımın 5,6 sene götürmesini istiyorum sizce hangisini tercih edeyim yüzde 65 oyun yüzde 35 diğer alanlar için kullanırım muhtemelen.Lütfen yardımcı olun.
Arkadaşlar iki bilgisayar arasında kaldım özellik farkları bu iki ekran kartı sizce max q avantaj mı dezavantaj mı oyunlar ve fps için max q nu performans değeri daha mı yüksek daha mı düşük nasıl bir etkisi var hangisi anlınmalı sizce yorumlarsanı sevinirim.
A

r bir süredir sepetimdeydi hatta bir ara 7200 tl ye düştü 20 ürün var diye rahattım sonra bir baktım ürün kaldırılmış napacağım ben şimdi öneriniz var mı başka bilgisayar bu özelliklerde çok sinir oldum 3 haftadır takip ediyordum
?
Unutmuşum.
50 tl ve üstü alışverişlerde tekli deneme ve sürprizlerimiz olacaktır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 687
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 238)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 415 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.