Yüzbaşı
28 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 2)
Gönderileri

5000 tl civarına 0 olarak alınır mı? Alternatif önerileriniz neler?

Arkadaşlar bahsettiğim araç yeni kasa olan Twingo. Niyetim ömürlük 2.araç olarak düşünüyorum. Bu paraya da 2008 model olarak hemen hemen hiç araba yok. Sizce alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-turkiyede-tek-kirmizi-2008-twingo-850332936/detay

Arkadaşlar telefonu özellikle kamerası için tercih ettim. Ama aldıktan bir süre sonra kamera kalitesi gözle görülür bir şekilde düştü. Nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere şehir içinde trafik epey fazla ve park sorunu mevcut. Haliyle küçük bir otomobil almak istiyorum. Aynı zamanda da oyuncaklı bir otomobil almak istiyorum. Eskiden de 7-8 sene 307 kullanmıştım. Ve denilenlerin aksine memnun kalmıştım onun için kafam 307 de. Ama diğer modeller de hoşuma gitmiyor değil. Sizce hangisini almalıyım.

Arkadaşlar Peugeot 508 aracım var. Lastik ölçüleri 215 60 r16. Hangi lastiği tercih etmeliyim?

Bitti bu ülke.Bu işten sorumlu olanlar istifa etmeyerek kendi korkaklıklarını göstermiş oldu.

2011 model Peugeot 508 aracım var.Orijinal parçalarla doldurmak istiyorum (RT6 navigasyon vb.).Bu parçaları nereden bulabilirim?
Merhaba 9 senedir 0 aldığım Peugeot 508 i kullanıyorum.Değiştirmeye niyetlendim ama ekonominin durumu düşündürüyor.Böyle birşeye gerçekten ihtiyacım var mı karar veremiyorum. 170-200 bin arası bütçeyle zor olsa da ikinci el araçlar bulabiliyorum ama 0 km çok zor.Siz ne dersiniz?

Şu anda kullandığım Peugeot 508 i satarak 170.000-190.000 tl arasına ikinci el donanımlı,maksimum 4 senelik,D segmenti veya C-Suv segmenti bir araç almak istiyorum. F/P olarak makyajlı 3008 allure almak mantıklı geldi. Kronik problemleri nelerdir,ne gibi sorunlar çıkarabilir bunları merak ediyorum. Dediğim kriterlerde önerilerinize açığım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hakkında
Meslek: Doktor,Elektrik Elektronik Mühendisi
İlgi Alanları: Elektronik aletler,otomobiller,astronomi
Forum İmzası:
Peugeot 508 1.6 BlueHDI 120 HP S&S EAT6 ACTIVE 2016 TEKNO GRİ
Audi A5 1.4 TFSI SPORT S-TRONIC 150 HP SPORT 2016 MANHATTAN GRİ
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama PC
Otomobil
Peugeot
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
SAMSUNG
Operatör
Vodafone
ISS
turktelekom
Oyun Platformu
pc
Takım
Beşiktaş
Steam
Steam
TV
TV
Tablet
Apple
Notebook
HP
Notebook
samsung
GPS, Navigasyon
GPS, Navigasyon
Kombi
Vailant
Milli Takımlar
Türkiye
Formula 1
Renault Sport
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 925
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 625)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 488 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.