S

Er
17 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kanser hastalığını atlattıktan sonra işime döndüm ama artık eskisi gibi tahammülüm kalmadı hiçbirşeye ne aileme ne işime, kaçıp gitmek isteği var hep aklımda hani ekonomik bi sıkıntı da yok ama ailem beni acayip bunaltıyor, zaten onların stresinden bu hastalıklar geldi başıma artık bavulumu toplayıp gitme zamanım geldi mi ,ailemle tüm ilişkimi noktalasam ve başka şehire gitsem nasıl olur yoksa bunlar beni gene hasta ederler
Evet arkadaşlar 230 bin tl olan araç an itibariyle 289 bin tl oldu hayırlı olsun hedef 2023 ver mehteri
Yaş 28 ,şu ana kadar çok değişik sıkıntılar çektim, ailevi sorunlar, maddi manevi problemler.Gene de hayatta dik durmaya çalıştım. Kardeşlerime baba olmaya çalıştım, sırf evlenmedim ki aileme daha iyi yardım edeyim diye.babam ve annem arasındaki bitmek bilmeyen kavgalar da cabası.
Tabi bu süre içinde çok stresli günler yaşadım. Ama kızkardeşlerim için sanki herşey yolundaymış gibi davrandım.İntihar etmeyi bile düşündüm uç noktalarda.
Arkadaşlar yaklaşık 3 haftadır tuvalette dışkılamada sıkıntılar yaşıyordum ve en sonunda doktora da gittim kolonoskopi felan işlemler yapıldı.Ve bugün öğrendim ki Bağırsak Kanseri olmuşum.
Siz siz olun benim gibi çok düşünmeyin, sıkıntılarınızı içinize atmayın he bide bana bol bol dua edin ,kendinize iyi bakın.
Bide bu hastalığa yakalanan var mı?
Edit:Bugün itibariyle telefonu artık elime almayacağım,durmadan hastalığa bakıyorum moralim daha kötü oluyor, inşaallah iyileşince tekrar buraya döneceğim kendinize iyi bakın, bana dua edin.
Bu ülkede çocuk yapmak sizce o çocuğa haksızlık olur mu?
Evet hayattan ümidimi kestim beyler,herşey gungectikce daha da boka sarıyor. Ailemle aram hiç yok ,kendi halinde 29 yaşında calisanim ama sadece yaşamaya çalışıyorum.ustelik babam çok saygısız düşüncesiz biri.bakamayacagi halde 3 çocuk yapmış. 2 tane kardeşim var.sadece onlar beni düşündürüyor.maasimi onlara harcıyorum.ama çok yoruldum.sanki 50 gibiyim.bazen en iyisi çekip gidebilmektir diyorum.ama yinede hadi neyse...
Havalar soğuyunca nedense hep hayattan sıkılıyor ve bunalıma giriyorum, intihar bile aklıma geliyor varmı böyle ruh hali değişen?
Boktan bir ailem var.surekli kavga eden anne-baba ve bunlardan olumsuz etkilenen kızkardeşlerim var 2 tane.maddi olarak iyi durumda değiliz anca karnımız doyuyor.ben memurum kardeşlerimi harcıyorum kendime pek harcamam.
Bu sıkıntılı evden gitmek istiyorum ailemle görüşmemek istiyorum fakat bu kardeşlerime haksızlık olur mu?
JBL T110 kulaklık nasıldır, migrosta indirime girmiş sizce 80 tl ye alınır mı?
Nedense bana çok saçma gelmeye başladı gerek ülkedeki maddi manevi durumlar gerekse toplumun bozulan ahlâk yapısı sizce bekârlık daha mı iyi(sıradan bir memurum,ailemd orta hallice)
28 yaşında memurum.Yaklasik 7 yıldır memurum aldığım maaşları hep ailemin ihtiyaçları için harcadım.kendim öyle gezip tozamadim.babamin geçmişteki hataları yüzünden onun borçlarını kapatmaktan yaşayamadım,belimi doğrultamadım.ne yazıkki annemle babamın da berbat bir evlilikleri var.Eskiden beri hergün kavga dövüş,hatta bu durum benim psikolojik olarak çok etkiledi.Evlilikten nefret ettirdi,arkadaş edinemedim fazla.ne yazıkki 2 tane kizkardesim var,annemle babam bakamayacağı hâlde bide onları dünyaya getirmisler, yazık onlar için tek çabam. Kendime harcamadım onlara harcadım,dershaneye okula servise kıyafetlerine harcliklarina ben baktım.yetmedi babama ev aldım.ortanca kpss den inşaallah atanırsa kurtulacak,sonuncu kardesimse üniversite ye hazirlaniyor.hayattakj tek hayalim ikisininde iyi bir iş sahibi olması, kendi adıma hiç-bir hayalim yok.
Şimdi dostlar hayatımı biraz özetledim, anlıyacağınız kendim için değilde başkaları özellikle kardeşlerim için sabrettim.ankarada ailemle yaşıyorum. Sizce ankarada onlardan ayrı eve çıkarsam mı iyi yoksa maaşımın daha düşük olacagi başka bir şehire gitsem mi iyi? Beni endişelendiren salak anne babamın arasında o kızları bırakacak olmak.ama burdada çok mutsuzum hayatı yaratmıyorlar hergün bi sorun kavga bağırislar bunaldım artık ne yapayım ben kafayı yicem
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 154
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 326)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 274 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.