Teğmen
15 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Okul hayatımda bitmişim devamında sizde anlarsınız
Meslek lisesinde oluyan biri olarak pandemi yüzünden kaldığım 10 ders ve ailevi problemler sonucunda kaldığım bütün derslerden sınava gireceğim 2 kere sınava girme hakkım kaldı geçip geçemeyeceğim meçhul anam babam ayrı babam bu yüzden ders notlarım öyle zaten neyse uzun lafın kısası ne yapmam lazım çalış demeyin zaten belli o okulda hocalarla aram kötü değildir keko olarak bilinmem hocalar beni sever az da olsa birazda yalvarmayla bişiler yapabilir miyim meslek lisesi sonuçta müdür yardımcısı komşumuz sayılır üst sokakta oturuyor gitsek konuşsak etkisi olur mu ? Cevaplarınız benim için değerlidir teşekkür ederim
Motorine zam geldi benzine zam geldi bugünde MTV ye zam geldi zaten millet ac herkes biliyor (bende dahil) ne olacak böyle allah yardımcımız olsun zenginin şeyinde bile değil?
İnternet üzerinden youtube vs yerlerden bu saz öğrenilirmi arkadaşlar öğrenen oldu mu ? Ciddi yorum yapın
Arkadaşlar internette baktım biri var birisi yok diyor 1 yıldır kullanıyorum inanın bende bilmiyorum şimdi
ARACIM: 2011 Ford Fiesta Titanium paket aracımda ASR işareti var ama ne devreye giriyor nede kapanıyor yeni nesil ve teknolojik bir arabada nasıl yok bilemedim
EDİT: Radyo menüsünden kapanmıyor. Herhangi bir tuşta yok.
Benim BMW 318İ 2017-2018 Model Çok Hoşuma Gidiyor Sizin?

Uzun süredir kullandığım avatarımı değiştirmek istedim değiştirdikten sonra değişti görünüyor ama konu açtığımda görünmüyor yoksa benmi görmüyorum

Hani bir laf vardır “otu kakasını kurtarmıyor diye”
Arkadaşlar sürekli başıma geliyor en sonunda sizle paylaşmak istedim. Telefona bilgisayara veya uzun süre bir yere dalınca ANİ kalkma sonucu göz kararması oluyor gözlerim kapanmış bayılıcak gibi bi yere tutunma ihtiyacı duyuyorsun 5 6 saniye falan sürüyor sizdede oluyor mu ?
Doktora gitmek istedim hem işimden hemde şu illet virüs nedeniyle gitmek istemiyorum cevaplarınız için teşekkür ederim.
Arkadaşlar WhatsApp da karşımdaki kişinin son görülmesi kapalı sadece çevrimiçi iken görüyorum arada denk geliyorum.
Ama WhatsApp da başkasıyla WhatsApp da TELEFONLA konuşurken veya GÖRÜNTÜLÜ konuşurken hala Çevrimiçi olur mu ?
Evet sadece kimseye anlatamadığım kendime bile soramadığım sıkıntılılarımı anlatmak istiyorum yardımcı olacak online birisi var mı baktım çok saçma geldi ?
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mobil cihaz
Mobil cihaz
Operatör
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 459
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 212)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 183 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.