Çavuş
15 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar internetimizi degistirmeye karar verdik speedtest sonuclarimzda download 10 mbps oluyor upload ise 0.84 falan ve bundan bıktık kazık yediğimizi farkettik türk telekom kullanıyoruz bu aradahttps://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti-dsl-kampanyalari/yalin-vdsl-hiz-senligi-24-ay-kampanyasi?utm_source=googleadwords&gclid=CjwKCAiAyc2BBhAaEiwA44-wWyCrlygXhp1hTk7Rm-vm0VZONm9003vsKOqKkvZXHJMJsnjj0o3gqBoCghcQAvD_BwE şu internet paketini almayı düşünüyoruz 100 mbps limitsiz türk telekom sağlayıcımda pingim genellikle az oluyordu bundada aynı şey devam edermi fiber superonline alamıyoruz malesef burada desteklenmiyor vdsl alabiliyoruz sadece dedigim gibi iyi midir sıkıntı yaşatırmı
Merhabalar internetimizi degistirmeye karar verdik speedtest sonuclarimzda download 10 mbps oluyor upload ise 0.84 falan ve bundan bıktık kazık yediğimizi farkettik türk telekom kullanıyoruz bu aradahttps://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti-dsl-kampanyalari/yalin-vdsl-hiz-senligi-24-ay-kampanyasi?utm_source=googleadwords&gclid=CjwKCAiAyc2BBhAaEiwA44-wWyCrlygXhp1hTk7Rm-vm0VZONm9003vsKOqKkvZXHJMJsnjj0o3gqBoCghcQAvD_BwE şu internet paketini almayı düşünüyoruz 100 mbps limitsiz türk telekom sağlayıcımda pingim genellikle az oluyordu bundada aynı şey devam edermi fiber superonline alamıyoruz malesef burada desteklenmiyor vdsl alabiliyoruz sadece dedigim gibi pingim olurmu internet hızlı olurmu sorun yaşatırmı
Merhaba hocam yeni bir oyuncu mousesi alacagim fps oyunlari icinhttps://www.hepsiburada.com/asus-tuf-m3-aura-sync-rgb-7000dpi-oyuncu-mouse-p-HBV00000PYCNN?magaza=Gameekstra
Bu ASUS TUF M3 Mousesi Siteye Girip Bakabilirsiniz
Birde bu var bakın arasında kaldım Dpi anlaminda rampage daha iyi gözüküyor en yakin arkadasim kullandi bunu derisi uzun kullanımda yıpranıyormuş https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-shine-smx-r15-usb-siyah-gri-10-tus-10000-dpi-rgb-oyuncu-mouse.html bir yardımcı olur musunuz
Merhaba 1 tblik bir hardissk takacagim bilgisayara icine yaklasik 256 gb foto atacagiz bilgisayarim yavaslarmi sistemimde rtx 2060 amd 7 2700X var 16 gb ram 480 gb ssd 650W güc kaynagi var pcim yavaslarmi oyunlarda fpsim düsermi Harddisk Model; WB 1 TB BLUE 64 MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 HARDDİSK
Merhaba 1 tblik bir hardissk takacagim bilgisayara icine yaklasik 256 gb foto atacagiz bilgisayarim yavaslarmi sistemimde rtx 2060 amd 7 2700X var 16 gb ram 480 gb ssd 650W güc kaynagi var pcim yavaslarmi oyunlarda fpsim düsermi Harddisk Model; WB 1 TB BLUE 64 MB 7200RPM 3.5" SATA 3.0 HARDDİSK
Abi güvenli interneti iptal etmem gerekiyor bir oyun satın aldım ve güvenli internetten dolayı oynayamıyorum vpn ile oynuyorum ozamanda ping oluyor ailemi iptal etmeye ikna edemiyorum yasaklı kötü sitelerin karşımıza çıkmasin diye guvenli interneti iptal edince bir yolla o siteleri engellemenin yolu varmı
The Sea Of Thives Services are temporarily unavible please try again.(Lavenderbeard) yazıyor oyuna girdigimde guvenlik duvarini kapattim antivurusu kapattim ama calismadi bir turlu
Arkadaslar tel no sunu bildigim bir kisiye ne yapabilirim?? yanlis seyler yapti ve cezasiz kalmasini bilmiyorum sadece tel nosunu biliyorum ne onerirsiniz tel ile ne yapabilirim
13 yaşındayım yazılıma başlangıç hedefi koydum ama hangi dili ogrenmeliyim bilmiyorum C# öneriyorlar java öneriyorlar javascript oneriyorlar phython oneren var bana yazilima baslangic olarak birseyler yazabilecegim bir yazilim dili lazım hangi dili ogrenmeliyim ve neden o dili ogrenmeliyim? Simdiden tesekkurler
13 yaşındayım yazılıma başlangıç hedefi koydum ama hangi dili ogrenmeliyim bilmiyorum C# öneriyorlar java öneriyorlar javascript oneriyorlar phython oneren var bana yazilima baslangic olarak birseyler yazabilecegim bir yazilim dili lazım hangi dili ogrenmeliyim ve neden o dili ogrenmeliyim? Simdiden tesekkurler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 139
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 318)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.