Yüzbaşı
13 Temmuz 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 155 (Bu ay: 0)
Gönderileri
AYT MAT BİTTİ YAKIN BİR ZAMANDA TYTDE SERİ GENEL DENEMELERE BAŞLAYACAĞIM FENDE FORMAL OLARAK ÇALIŞMADIM ÇOĞU KONUM EKSİK BAZI KONULARIM SIFIR BAZI KONULARIM TAM SİZCE ŞANSIM NEDİR GEOMETRİM DE KÖTÜ HER GÜN ÇÖZÜYORUM ARTIK ONU
dersanemizde yayınların deneme basmadığını idda ediyor kaliteli yayın olanlar varsa bilgilendirebilir mi
diren boğaziçi yazın aramaya
arkadaşıma diziler anlatacağım ve ders notuna ihtiyacım var. güzel temel sorulardan başlayan ders notları biliyor musunuz
merhaba arkadaşlar sat sınavına girmek istedim fakat lise diploma notum yerde süründüğü için (79.9) biraz araştırma yapayım ve girceğim üniye değecek mi bakayım dedim. 1400 sat yaparım. ortalamayı GPA ye çeviriyorum 2.7 çıkıyor leş atan %95 kabul oranlı üniversitelere bakıyorum o gpa ile kabul şansım 20 çıkıyor :D şaka gibi redditte sordum 2.7 gpa az dedi acaba hesaplama farkı mı var yoksa amerikada notlar bize göre beleş mi
.
merakımdan sıralamalara baktım. açılışı çok yüksek 40.000 üstü ama sıralamalar hep peş peşe gidiyor 100.000 sıralama ile doğudaki çoğu üniversiteyi bile tutturamıyorsunuz bunun sebebi nedir?
bildiğiniz gibi anadoludaki üniversitelerde eğitim seviyesi yerlerde bu durumda bootcamplerin daha yaygın olması gerekirken ülkede neredeyse bootcamp yok. olanlar da leş atıyor sizce kaliteli bir bootcamp olsa sektörde rahat tutunabilir mi yoksa ülkemizde iş yapmaz mı.

not: girişim tavsiyesi değildir sonra açıp da batarsanız bana ekşimeyin
soru başlıkta. ben abartılan bir özellik olduğunu düşünüyorum yok bilmem kaç yüz saatlik sql kursu. o kadar saat ne anlatıyorsun kardeşim bir tane tablo var işte onları bağlıyorsun içinden bilgiyi falan çekiyorsun. kurssuz yarım saatini falan alır. kursların genel özelliği bu zaten fazla saat üstünden satmaya çalışıyorlar. ama sqlin iş ilanlarında dahi abartıldığını düşünüyorum 5 yıl sql tecrübesi demiş adam. 5 yıl sql ile “select *” yazmak maharet midir

aksini düşünen arkadaşlar fikirlerini belirtebilir.
gri koç şubatta yükseliş kampı yapıyormuş. bugüne kadar karşıydım böyle salakça şeylere ama bunlara uyanlar yükseliyor benim netler aynı sıralamam da geri gidiyor dershanede belki de yanlış yapan benimdir 6 gün bir şey zaten. denesem bir şey kaybetmem sizi de benimle gri koç yks yükseliş kampını uygualamaya davet ediyorum arkadaşlar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.665
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 9.213)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.022 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.