Yüzbaşı
02 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi günler. 2 yıllık taahhutum 14 Şubat ta doluyor.yani taahhutum son ayına girdi.ben cep telefonu hattı taşımada olduğu gibi son ay başka servis sağlayıcıya geçersem herhangi bir ücret odemiyorum sanıyordum ama müşteri hizmetleri başka iss ye geçersem bugün itibariyle 88 tl ceza ödersiniz dedi.bi yanlışlık yok mu bu işte?
TTNET kullanıyorum. Başka adrese taşındım, ttnet nakil sonrası bana yeni modem verip interneti o modemden açtı.

Eski modem ne olacak diye sorduğumda onu gidip müdürlüğüne tutanakla teslim etmeniz gerekiyor dediler.
modemin bende kalması sorun çıkartır mı?
Böyle bir şey yaşayan var mı? Nakil işlemleri ve prosüdürlerini araştırdım, ilk taahhüt sözleşmeleri okudum. Bu iade ile ilgili bir şey yok.simdiden teşekkürler arkadaşlar.
Asrock hdv 4.0 b450 anakartla 2200g işlemci satın aldım geçen hafta.daha önceden aldığım tek parça adata xpg 16 gb 3000 mhz ramle denedim hiç görüntü gelmiyor arkadaşlar.islemci görmeme sorunu olmasın diye b450 anakart aldım ama sanırım rami görmüyor.bios güncelleme ile rami görür mü sonradan yoksa bios güncelleme sadece işlemci görmeme durumunda mı işe yarıyor? Yeni sistem toplayayim dedim burnumdan geldi yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..
Son 1 ürün.. ihtiyacı olan değerlendirebilir..499 yerine 299 tl.

https://www.amazon.com.tr/Arzum-AR040-Stark-Ya%C4%9Fl%C4%B1-Radyat%C3%B6r/dp/B079BCWGJT
arkadaşlar piyasada ortalama 650 tl gibi bir fiyatı var..kullanan arkadaşlar ya da hermetik şofbenlerden anlayan üstatlar yorum yaparlarsa çok sevinirim.
arkadaşlar ziraat konut kredisi için en az 3 otomatik fatura ödemesi vermem gerektiği ve bunların iptali karşılığında kredi faiz oranının artacağı şubede bana söylendi..aslı astarı var mıdır doğru mudur bu?
arkadaşlar pazartesi vodafona numara taşıma için başvurdum..ama şu an itibariyle hala işlem tamamlanmadı..turkcell fatura kesimi yarın..taahhütümde bu gece itibariyle sonlanmış olacak..gelecek ay turkcell kullanacağım bir iki gün için 1 aylık fatura çıkarır mı? bi de online işlemlerden fatura kesim tarihini 10 gün sonraya alırsam ve bu süre içerisinde numara taşıma tamamlanınca turkcelden kazasız belasız kurtulmuş olur muyum (tabi cezai bedel fln ödemeden?) şimdiden tşk ederim...
Arkadaşlar 8.1 betayı yüklediğimden beri here drive ve here maps çalışmıyor.bikaç gün önce gdr1 yükledim kesin bu sorunu düzeltmişlerdir diye düşündüm ama sorun halen devam ediyor.benzer durumda olan var mı? Ne yapmam gerekiyor acaba?
Arkadaşlar nette bu modelle ilgili hiçbir bilgi bulamadım..fiyata bakınca f/p ürünü gibi duruyor sanırım..öyle 3d,smart gibi özellikler aramayan biri için alınır mı bu tv..şimdiden teşekkürler

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/PHILIPS-46PFL3108K-46-in%C3%A7-117-cm-Ekran-Full-HD-LED-TV-Dahili-Uydu-Al%C4%B1c%C4%B1,103452,465025,1205041.html?langId=-14
daha geçen ay 1 aylık 250mb interneti sarı kutudan 500 puana kullanmıştım..yenileyeyim dedim bugün bi anda 500 puanlık internet paketi 3500 puana fırlamış..diğer paketler de aynı şekilde uçmuş..böyle fırsatçı böyle kazıkçı başka bi firma görmedim ya hiç kampanya yapma ya da yapıyorsan adam gibi yap sonradan kıvırma...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 1 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.168
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 17.565 (Bu ay: 451)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 178 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.