Onbaşı
09 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 1)
Gönderileri

arkadaşlar merhaba pomem parkuruna hazırlanıyorum ve yaptığım ters bi hareket sonrası belim inanılmaz tutuldu adım atamayacak duruma geldim acile gittim igne yapıldı o gün rahatlama sağladı ama ertesi gün yine aynı şekildeyim be bir buçuk hafta sonra mülakat var ne önerirsiniz yakı yapıştırsam geçer mi yoksa o da anlık ağrıyı mı alır

arkadaşlar beyaz saçlar için kullandığınız önerebileceğiniz boya veya şampuan var mı

selamın aleyküm arkadaşlar istanbul avrupa yakasında gittiğiniz veya önerebileceğiniz dişçi var mı implant ve dolgu tedavisi yaptıracağım,implant biliyorsunuz ki çok ciddi bir iş olduğu için iyi ve makul fiyatlı bi yer aramaktayım

arkadaşlar sakallarım seyrek nasıl gür yapabilirim ?

pomem parkuruna başladım ve bayılacak gibi oluyorum nefesim yetmiyor arkadaşlar ne yapmam lazım bu nefes nasıl açılacak koşular yapıyorum ama yok sigara kullanmıyorum

arkadaşlar güvenilir midir böyle siteler kripto alım satım için

var mı kullanna forumda arkadaşlar varsa yaşlar kaç ne işe yarıyor

arkadaşlar omuzlarım çok dar evde spor yapmayı düşünüyorum bu konu için belirli bi programı olup işe yarayan var mı yemek,spor programı gibi uzaktan eğitim veren programlardan alayım dedim 400-500tl gibi bir fiyat çekiyorlar.

penis mevzusu neden türkiye ortalaması 13cm bu illet neden büyümüyor

sayımızı bilelim diyorum ülkenin ne halde olduğunu görmek için;

Kaç yaşındasınız ?

meslek nedir veya okuyor musunuz ?

aile evinde misiniz kendi evinizde mi ?

edit:24 yaşındayım kendimi bildim bileli ailemle yaşarım borç öderim kendime dair bi geleceğim olacağını kendi ailemi kurabileceğimi aklımdan bile geçiremiyorum.

özel bi firmada çalışıyorum

Hakkında
Forum İmzası:
Geçme namert köprüsünden alırsa sel alsın seni,yatma çakal gölgesinde yerse aslan yesin seni…
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
renault
Mobil cihaz
apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 198
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 921)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 59 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.