I

Çavuş
08 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
3 Eylül 2020de teknosadan 1 yıllık ek kasko da satın alınarak siyah Note10 Lite hediye olarak alınmıştır. Hediye aldığım kişi beğenmediği için satıyorum. Ürünün jelatini dahi üzerindedir. Kullanılmamıştır. Antalya elden teslim veya önce havale sonra kargo. Detaylar için pm

Arkadaşlar selam böyle bir imkanım var mı? Çift hatlı telde çift wp kullanabiliyor muyum
Samsung cihazlardan S10 plus vs note 10 vs s20.... sizce hangisi?

(Bir de note 10 lite varmış düşük bütçede o nasıldır?)
selamlar herkese.

kişisel amaçlı videolar çekmek için bir cihaz almak istiyorum uygun fiyatlı tavsiyeniz var mıdır
herkese merhabalar bugün hediye olarak bir akıllı bileklik alınacak
bileklikten iki beklentim var biri bluetotth 5.0 desteklemesi bir diğeri spotify çalıştırması hepsi bu. başka özellikleri olmasa bile olur

xiaomi mi band 4-5 ve samsung galaxy fit arasında kaldım bütçe 500tl .

earbuds plusım olduğu için galaxy fitten yanayım ama spoti açıyor mu bilmiyorum lütfen help
Bu cihaz bluetooth 5.0 destwkliyor mu dostlar nette bulamadım
5000tl bütçede basit düzeyde insta için falan video edit ve günlük kullanım için öneri rica ederim, 14” öncelik ama eğer hafif ve narinse 15.6 da olur.

Acil ihtiyacım var el atar mısınız nolur
Merhaba bütçem kısıtlı 5k. Online hepsiburada kendi satıcısı gibi alabilirim ama diğer satıcı dükkanlara güvenmiyorum ucuz da olsalar.

İstediğim 14 inch hafif bişi. Oyun oynanmayacak ama insta sayfam için video edit falan yapıyorum yaparken kasmıcak.. önerilerinize muhtacım😭
Android cihaz istiyorum bütçem 6-6,5... s10 lite alayım kulaklıkla falan diye düşündüm ama hepsiburadada s10plus da 6ya inmiş o zaman kulaklık alamam. Yada biraz daha çıkıp s20 mi almalı, değer mi zorlanmya? Arada çok fark edecek mi? Oyun oynamadan 2-3 sene kullanmak istiyorum, kamera ve müzik önemli sadece
S10 lite veya note 10 lite hangisi sizce neden
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 52
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.