B

Çavuş
05 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Evet arkadaşlar ekomisi yukarı doğru pik yapmış Türkiye yıllık bir kaç yüz adet satılan elektirikli araçların ÖTV'sini arttırdı. Bu daha başlangıç. Elektrikli araçlardan alınan ÖTV kademeli kademeli arttırılarak içten yanmalı motorlu araçlar seviyesine çıkarılacak.


Durmak yok, yol(may)a devam.


https://odatv4.com/daha-uretilmeden-bakin-ne-oldu-02022111.html

Aracın yürüyeni, motoru, şanzımanı sorunsuzhttps://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/36/6f/43/366f430d265bf4d858672b9d2153c33b.png&t=0&width=480&text=1

2021 yılında Hz. Adem'den kalma atmosferik motorları kullanan, petrol lobisinin uşağı, teknolojiden anlamayan kara cahil bir firma nasıl oldu da VW gibi evrenin en ileri teknolojisini kullanan, uçan, kaçan, değil yakıt kullanmak, yakıt üreten, uber hızlı, süper kaliteli DSG kullanan, kullanıcılarının daha az vergi ödemeleri için müthiş bir yazılım geliştirerek emisyon testini algılaması ve motor gücünü düşürerek emisyon değerlerini düşük göstermesini sağlayan, kullanıcılarına "ulan doğaya amma az sok.. pardon zarar veriyoruz" algısı yaratarak pisikolojik destek sağlamak gibi çığır açan yenilikleri hayatımıza sokan, tok kapı sesli, yumuşak malzemeli konsola sahip VW gibi bir galaksi devini satışlarda geçebilir arkadaşlar.


Buna bir dur denmeli. VW'ci arkadaşlar, toplanıp global bir kampanya başlatmamız gerek. DSG patlamaz, turbo uçar, yakıtı üretir, bakımı ucuzdur, 1.5 Turbo ile 6 litre V8'leri tokatlar, pick up'ları öyle sağlamdır ki arka arkaya 50 ton ağırlığındaki 10 tır'ı banamısın demeden çeker vs. lobi yapmamız lazım. belki VW bu sayede tekrar Türkiye'ye yatırım yapma kararı da alır. hadi gençler. muhtaç olduğunuz kudret fındık motor TSI'ların pistonlarında mevcuttur.


https://www.birgun.net/haber/toyota-arac-satisinda-volkswagen-i-gecti-332100


edit: canım sıkıldı, geyik konudur.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Mesaj Sayısı: 91
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 195
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.460)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 389 (Bu hafta: 82)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.