E

Çavuş
18 Mayıs 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Kullanmak istediğim programlar 64 bit için bilgisayarım 32 bit nasıl 64 bit e çeviririm
Steamden gta san andreas aldım indirdim oyun açılmıyor oyna diyorum küçük pencere çıkıyor gta san andreas başlatılıyor diyor ama bir saniye geçmeden kayboluyor sebebi nedir yardım edebilecek varmı
Steamden gta san andreas aldım oyuna basıyorum steamin küçük penceresi açılıyor gta san andreas açılıyor yazıyor bir saniye ü kayboluyor uzun süre pc ye uzak kaldığım için bilmiyorum sebebi nedir
5 yıldır kullandığım ipad air hala sorunsuz çalışıyor tek sorun geçenlerde fps düşüşü oldu bide depolamada safari 8gb yer kaplıyor olarak gözüktü (hafızası 16gb) bugün pc ye yedekleyip herşeyi sıfırladım sanki bi hızlandı gibi oldu. Şimdi ben yeni pro modelini bekliyeceğim ve çıktığı zaman alacağım ama bu tableti kullanmak istiyorum sorun şu bu tabletin bataryasını ve kasasını değiştirirsem uygulamalar (youtube instagram vs.) kaç yıl daha destek verir
Merhabalar birkaç yıl önce aldığım himoto bowie aracımı tamir edip kullanmak istiyorum 4300 mah li-po bataryası var önde 2 aks eksik ama asıl sorun pinyon ve spur dişlilerinde bu 2 dişli beni araçtan soğuttu bir sürü dişli taktım boylarını değiştirdim ama ya pinyon dişlisinin içini sıyırıyor yada spur dişlisini sıyırıyor bu durumu nasıl çözebilirim bayadır rc araç parçalarına/piyasasına bakmıyorum fiyatı ne olur
Herkese merhaba
Geçenlerde ailemle hafta sonu denize yüzmeye gitmşitik annemin telefonu iphone x suya düştü suya dayanıklı olmasına rağmen ekranın sol üst köşesinde yeşil sarı mavi pikseller oluştu bazen siyah renk gelince dalgalanıyor pikseller oluyor bazen sağ üst köşede beyaz bir çizgi çıkıyor sorunu ve çözümü nedir? Tamiri ne kadar tutar? Yardımcı olabilecek varmı
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
Hp
Operatör
Operatör
Turkcell
Tablet
Tablet
İPad air 16 gb
Motosiklet
Motosiklet
Xiaomi mijia m365
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 373
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 174)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.