K

Er
25 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.
Animonik,akılda kalıcı resim ve video teknikleriyle önümüze sunulmuş bir nimet olduğunu söyleyebilirim fakat bazı eksiklikleri var.
Animonik Edebiyat serisini örnek video üzerine aldım.Örnek videoda gerçekten bir emek var ve anlatan kişinin diksiyonu akıcılığı mükemmel ki işte tam burada bir eksiklik olduğunu söyleyebilirim.
Önce şunu belirteyim video listesini güncel tutuyorlar burada bir sıkıntı yok ama içlerinde eski videolar var (eski olmasına rağmen konu olarak günceller) ve eski videoların bence bir yeniliğe ihtiyacı var hem seslendirmen kişiler hem de animasyon olarak.
Örnek videodaki seslendirme yapan şahıs bence bu iş için paha biçilemez bir kaftan tabii ki bu benim görüşüm,diğer videolardaki seslendiren kişileri aşağılamıyorum yanlış anlamayın sadece diğerlerinden daha canlı bir şekilde aktarıyor bilgileri ve daha çok akılda kalıcı bir etki bırakıyor;maalesef diğerleri bu adamın karşısında pasif kalıyor.(Kişiyi tanımıyorum bu arada sadece gerçekleri yansıtıyorum)
Animonik eski videoları yenilerse piyasadaki diğer firmalar yanından bile geçemez gerçi hala geçemiyorlar orası da ayrı bir konu
Tek temennim şu eski videoları biran önce yenilenmesi,yenilenirse zaten kusursuza yakın bir çalışma ortaya çıkabilir diyebilirim birde şu reklam olayını çözsünler bir zahmet dikkat dağıtıyor
www.uzmanhafıza.com reklamı çok önümüze geliyor rahatsız ediyor bilginize sayın Animonik (eski videoların içerisinde var).
Alacak olan arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilirler sadece şu eski video muhabbetlerini çözmeleri gerekiyor.
Arayüz eksiklerine değineyim birazcık.Video bitti diyelim ki 100.desiniz tekrardan başa atıyor ve sıradaki videoyu açmak için tekrardan kaydırmanız gerekiyor,videolar içerisinde kaldığımız yerden devam etsek hiç fena olmaz bence bunun düzeltilebilir olduğunun kanaatindeyim.İyi çalışmalaaaar...(öğretmek için 40 takla atmışlar Benzetme=Animonik=Taklacı Güvercin)

Animonik bizler için velinimetin ete kemiğe bürünmüş halidir,aksini söyleyen vurduruyordur ya da rakip firmadandır :d
Arkadaşlar,öncelikle merhaba sizden ricam 7000-8400 TL arasında bir oyuncu dizüstü bilgisayarı önermeniz.
Monster mı tercih etmeliyim,Asus umu;MSİ yı mı tercih etmeliyim?Derken kararsız kaldım.
Uzun yıllar boyunca gittiği kadar gitsin istiyorum.Sıkıntı çıkarmamasını istiyorum kalite açısından markalar arasında gidip geldiğim için yazmak istedim.
Değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
Parçalar;
Anakart:Asus Prime B450M-K
İşlemci:Ryzen 5 1600
Ram:DDR4 3000 Mhz 8 GB Corsair Vengeance LPX
PSU:Corsair VS550

Parçaları hatasız bir şekilde monte ettim kablolarını düzgün bir şekilde taktım ve start tusuna bastım görüntü gelmedi.
Sistemi söktüm dışarıda denedim tornavida ile start verdim tekrardan görüntü alamadım
Ekran Kartını çalışan sistemden söktüm sorunun ekran kartından olmadığını söyleyebilirim.
Bios güncellemek mi gerekiyor emin değilim sonuçta B450 gerekmiyor diye biliyorum gerekiyorsa bilgilendirin lütfen gerçi güncelleyemem ekran gelmiyo servis de 1 aya gönderir koronadan dolayı.
Bios pilini çıkarttım sıfırlama yaptım yeni pil ile denedim tık yok
İşlemci ısınıyor anakarta güç geliyor ekran kartı çalışıyor fakat bir türlü görüntü gelmiyor
Sorunu anlayamadım ram seçici değil amd destekliyor,işlemci de rami destekliyor
Anakart hepsiyle uyumlu kaçırdığım bir şey var ise lütfen bilgi verin.
DDR4 ram yok elimde deneyemiyorum psu da problem yok voltaj değerleri doğru kendim için değil başkası için topluyorum çok pc topladım fakat böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım ek bilgi ryzen 5 1600 12nm aldım 14 değil acaba bundan mı kaynaklanıyor bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.