Binbaşı
22 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 121 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hepimizin bazen film izlerken cips yemişliği vardır. Bununla ilgili bir video buldum. Adamlar cips yerkenki çıkan çaturt sesini algılayan yazılım eklentisiyle, o anlık bir alt yazı oluşturup çıkan ses esnasında sizin o anki duyamadığınız sesi size (duymamışsınız gibi farz edip ) alt yazı olarak veriyor. Bana değişik, bir o kadar da eğlenceli geldi.

Adamlar bildiğiniz cipsten çıkan ses üzerine düşünmüşler :)

İzle >> Youtube Lays videosu :)
Arkadaşlar merhaba,

2. kez yaşadığım olaydan bahsedeceğim. Son 1 aydır 2. kez 2 ayrı orijinal iphone şarj aletimi bozdum. Hiçbir anormal durum yok. Sadece telefonu düzgünce şarj etmeye çalışırken 2 tane orijinal adaptörden oldum. Şu an powerbank ile şarj ediyorum. Ölçü aleti yoktur ki prizlerin akımını ölçeyim. Sizce ne yapmalıyım ? Evde kullandığım farklı marka şarj aletlerinde ve diğer elektronik grubunda sıkıntı yoktur. Yardımcı olur musunuz?
Beyler, ailem sürekli baskı yapıyor. Evlenmek istemiyorum. Zorla evlen de evlen diyerekten bıktırdılar beni. Şu an hayatın getirdiği zorluklar dışında kafam rahat. Ağrısız başımı ağrıtacaklar. Evlenirsem bi dünya para harcayacağım. Dertler artacak. Dost canlısı bir insanım fakat onu paylaş bunu paylaş her şeyi paylaş. Yahu, bi dünya iş çıkıyor. Yok senin ailen yok benim ailem. O bunu dedi şu onu dedi. Mühendisim, özel bir şirkette çalışıyorum. Ekonomik sıkıntım çok şükür yok diyebilirim fakat şu an zaten 1 ürün alıp 5 ürün parası ödeme zamanlarındayız. Tüm bunların yanında evlenmenin ne kadar doğruluk payı var, bilmiyorum? Cevaplarınızı eklemeyi unutmayın.
Selamlar.
Beyler selamlar herkese, Gram altın hakkındaki düşünceleriniz neler ? 1 - 2 aya artış gösterir mi? Bir de altın bozdurma hakkında bilgisi olan arkadaşlar, altın bozdururken gram ve bilezik ayrı ayrı mı hesaplanıyor, söyleyebilirler mi?

Sizce beklenmeli mi? 31 Ekim gibi 530 civarı değeri vardı. Şimdi ise 460 civarı. Sizce nasıl bir durum ceryan eder??
Beyler selamlar herkese, gram altın hakkındaki düşünceleriniz neler ? 1 - 2 aya artış gösterir mi? Bir de altın bozdurma hakkında bilgisi olan arkadaşlar, altın bozdururken gram ve bilezik ayrı ayrı mı hesaplanıyor, söyleyebilirler mi?

Sizce beklenmeli mi? 31 Ekim gibi 530 civarı değeri vardı. Şimdi ise 460 civarı. Sizce nasıl bir durum ceryan eder??
Arkadaşlar merhaba ,
Toshiba eski laptop var. Kamerası açılmıyor. Windows 10 yükledim olmadı 8.1 yükledim olmadı 7 yükledim olmadı. Driverları hepsini yükledim olmadı. Labtopun kendi webcam ini Online olarak Meet tarzı uygulamalardan açıyor. Sıkıntı yok. Fakat ebada felan kullanabilmek için açmıyor. Driver’dan dolayı sıkıntı veriyor. Online webcam test yapıyorum. Yine açılmıyor kamera çözüm bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Evet Fiesta 2017 sonrası ışık paket nedir arkadaşlar, içeriği nedir ? Bilgisi olan yazabilir mi ?
... Fiesta B&o ses sistemi hakkında bilgisi olan var mı ?
Beyler selam,

Yeni kasa Fiesta almayı düşünüyorum. Fakat bazı sorularım var aklıma takılan.
1- Sizce 1.5 85 hp dizel manuel mi almalıyım.
2. Yoksa 1.0 100 hp otomatik mi almalıyım.

Manuel alırsam otomatik almadığım için pişman olur muyum. Fakat 2 araç da aynı fiyat olduğundan benzinli ile 1 depo yakıt alıp daha az km yapmak da var ve bu bi nevi akılsızlık olarak düşünüyorum. Benzinlinin de vergisi felan düşün 1.0 motor çünkü?Çok fazla araştırdım.
Bu söylediklerimi kullanışlılık açısından soruyorum
Fiyatları aynı hemen hemen ortalama 170-180 bin arası düşük km olarak bakıyorum.

Tecrübeli arkadaşların bilgilerinden yararlanmak isterim.
İyi forumlar dilerim.
Herkese merhaba,
Dostlar son kasa fiestanın benzinlisini kullanan var mı? Normal kullanımla ne kadar yakıt yakıyorsunuz? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir mi ? Yılda çok az km yaptığım için benzinli düşünüyorum. Sizce mantıklı olur mu ?
Hakkında
Meslek: Computing the life and engineering
Forum İmzası:
enjoyneering
Sistem ve Tercihleri
Takım
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 1.042
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.296
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 794)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.365 (Bu hafta: 7)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.