Yarbay
12 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
78 üye
Görüntülenme
Toplam: 1119 (Bu ay: 14)
Gönderileri

sirket ile sorun yaşayınca arabayı yakmış adam. iyi cesaret.

Fena sallanmis valla. Tsunami alarmi yok.

Bu kişiler hiç eve felan gitmeyip işyerinde mi kalıyor anlamıyorum.

Superb prestige arabadan sonra hangi araça geçilir sizce ? D segmenti tadını aldıktan sonra  

https://www.shop4tr.com/xbox-series-x-accessories/xbox-wireless-controller-robot-white

Arkadaşlar PTT kargo ile ücretsiz olarak İngiltereden geliyor. Sıfır kutuda. Ben ps5 kolu aldım. 10gün içinde geldi. Gümrük vergisi ücreti değişiyor duruma göre. Kimine 25 kimine 80 liraya kadar çıkabiliyor. Yinede piyasaya göre ucuza geliyor.

simdi 1 adet sipariş geçtim ben. Gelince konuyu güncellerim. Dediğim gibi ps5 kolu sorunsuz geldi. Forumda birsürü alanda vardı. Gözümde amazondan farklı yok suan.

93 lira gümrük vergisi kesmişler. maliyet toplamda 615 lira.

25 liralık kupon var diye 6 aralıkta 10kg dumbell aldım. Bugun 19'u oldu. 13 gündür kargoya verilmedi. günlerdir konuşuyorum müşteri hizmetleri ile. Gelecek gelecek diye oyaladılar. Sonra bana " Kontrol sağladığımda daha önce kargo firmasına gerekli şikayetinizin iletildiğini görüntülüyorum.Firmadan olumlu yanıt alınamadığı için ücret iadesine yönlendirilmiş durumda. " diye durum oluşturdular. Alternatif ürünlerde bu zaman içinde fiyatları değişti.

Böyle bir durum yaşamış kişiler varmı ?

Xboxda kontrol profili yapiyorum. Kaydediyorum. Oyunu sonra actigimda kontrol ayarlarim silinmis oluyor. Bunu nasil cozeriz.
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 42.118
İkinci El Bölümü Mesajları: 272
Konularının görüntülenme sayısı: 2.201.682 (Bu ay: 28.062)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19.167 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.