V

Teğmen
06 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,
Araç 5-10 km de anca tüpe geçiyor. hararet göstergesi orta seviyeye gelmesine rağmen bu 5-10 km boyunca da hafif eğimli yerlerde hararet göstergesi yukarı aşağı oynuyor.kaloriferde soğuk üflüyor. Tüpe geçtikten sonra sorun yok gibi.kaloriferde sıcak üflemeye başlıyor.
Bunun üzerine gittiğimiz usta radyatör kapağını ve termostatı değiştirdi fakat hala tüpe geç geçiyor. Tüpe gelen sıcak su borusuna bakmış ve oraya sıcak suyun gelmediğini görmüş yada yetersiz veya geç geldiğini. Bunun üzerine silindirde bir sorun olabilir demiş. Açıp bakalım,1000 lira masraf çıkabilir demiş.Anladığım kadarıyla kalorifer ve tüp aynı su borusunu kullanıyor ve bu kısma su geç geliyor gibi. Dedikleri gibi silindirde çatlak gibi bir şey olabilirmi. ayrıca aracı kullanma hararet yapar demiş.
yardımlarınızı bekliyorum.


corolla 2006 1.4 terra
Arkadaşlar merhaba,
Araç 5-10 km de anca tüpe geçiyor. hararet göstergesi orta seviyeye gelmesine rağmen bu 5-10 km boyunca da hafif eğimli yerlerde hararet göstergesi yukarı aşağı oynuyor.kaloriferde soğuk üflüyor. Tüpe geçtikten sonra sorun yok gibi.kaloriferde sıcak üflemeye başlıyor.
Bu arada araç uzun yolda 1 litre su azaltıyor. Bunun üzerine gittiğimiz usta radyatör kapağını ve termostatı değiştirdi fakat hala tüpe geç geçiyor. Tüpe gelen sıcak su borusuna bakmış ve oraya sıcak suyun gelmediğini görmüş yada yetersiz veya geç geldiğini. Bunun üzerine silindirde bir sorun olabilir demiş. Açıp bakalım,1000 lira masraf çıkabilir demiş.Anladığım kadarıyla kalorifer ve tüp aynı su borusunu kullanıyor ve bu kısma su geç geliyor gibi. Dedikleri gibi silindirde çatlak gibi bir şey olabilirmi. ayrıca aracı kullanma hararet yapar demiş.
yardımlarınızı bekliyorum.


corolla 2006 1.4 terra
Arkadaşlar babama corolla 2006 terra tüplü satın aldık. Fakat tüpe geç geçiyor.10km sonra kadar. Hararet göstergesi normal seviyeye erken ulaşıyor fakat tüpe geçmiyor.Aynı zamanda kaloriferde tüpe geçinceye kadar soğuk üflüyor. Ayrıca tüpe geçmeden önce hararet göstergesi arada yukarı doğru hareketler yapıyor.genelde eğimli yollarda. acaba bu sorunlar karşısında fikri olan varmı?
Teşekkürler....
arkadaşlar merhaba,
clio beyin lazım, ankarada yada forumda çıkma yada sıfır nereden bulabilirim. teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba,

Babamın herhafta trombosit alması gerekiyor, fakat hacettepede tedavi görüyoruz. hacettepe kan merkezi hafta sonu ve akşam açık değil bu yüzden donör bulmakta zorlanıyoruz.Bazı kan merkezleri hafta sonu açık diye duydum.(Ankara tıp) Oralardan nasıl faydalanabiliriz. Bilgisi olan var mı? Trombositi yine biz vericez babam alacak.

Teşekkürler...
arkadaşlar benim clio nun motoru gaza bastığımda çok hareket ediyordu.gaza bastığımda arkaya doğru 5 cm hareket ederdi mesela.Bakımda motor takozunun kırık olduğu ortaya çıktı.Takoz değişti.Şimdi de motor hareket etmiyor fakat rölantide iken daha çok sallanıyor sanki araba.yapılabilecek bir şey var mı? Takarken yanlış mı taktılar acaba?
arkadaşlar merhaba,
ihraç fazlası TV aldım fakat başka TV olduğunu düşünerek almıştım,
PIP-PAP yok o yuzden uygun fiyata satmak istiyorum.
İlgilenirseniz mesaj atın, Manisa,İzmir uygun olur,kargo parası vermeyiz.
500YTL
5. viteste gaza bastığımda şıkır şıkır diye ses geliyor.Vites kolunu dinledik sanırım, oralardan geliyor. dişlide mi sorun var acaba, bir de neden gaza basınca ses geliyor.Normalde de dönmüyor mu?
arkadaşlar selam, benim araçta ön çamurlluklarda üretim tarihi yazıyor. diğer parçalara da baktım ama bulamadım.Hepsinde yazıyormudur.
Arkadaşlar gazaa basıldığında motor öne ve ya arkaya doğru hareket eder mi, ayrıca gaza basıldığında vites kolu hareket eder mi?
Hakkında
Konum: Manisa
Forum İmzası:


2005 COROLLA SOL HB 1.6
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 151
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 179
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 41.587 (Bu ay: 617)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.