Er
20 Ekim 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri

İyi akşamlar herkese , yaklaşık 1 aydır bist de günlük al sat yaparak para kazanmaya çalışıyorum. Bundan önce işlemlerimi işbank da yapıyordum ama stop loss koyamadığım için son 2 işlemimde para kaybettim. Ayrıca fazla komisyon aldığını düşünüyorum.

canlı traderi olan , stop loss koyabileceğim aynı zamanda çok komisyon almayan bir aracı kurum var mıdır ?

Tavsiyelerinize açığım ...

Moleküler biyoloji ve genetik düşünüyorum ama bölümün en önemli olayı laboratuvar çalışmaları...

Çanakkale Gemlik İYTE YTÜ İTÜ

Laboratuvar olarak çok fark var mıdır?

Hepsine açıp bakıyorum ama makineleri de anlamıyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...
harbiden kafayı sıyırdım.

dayanamıyorum
Son 2 haftadır gereksiz bi hale kapıldım. Akşam erkenden uykum geliyor gün içinde deneme bile çözemiyorum durmadan bi yerlerde yatarken buluyorum kendimi. Masada çalışırken de zorlanıyorum , alerji hapından olabilir diye düşündüm onu kesince daha kötü oluyorum.

Doktora vs gitmedim. Gitmeyi düşünüyorum, tavsiye verebilecek var mı?
Son 27 günde rutinlerimi sağlam bir şekilde yerine getirirsem hedefime ulaşacağım.

Bazı günler aksaklıklar olduğu için her gün buraya yazıp zorunluluk haline gelmesini istedim.

Bugün yapacaklarım:

31.05.20
Bilgi Sarmal Etaplı Odak Denemesi(📍)
Lys Matematik 2014+Lys Geo 2014📍

Acil Logaritma Diziler Fasikülünden Seçtiğim Sorular(📍)
Optik(Tekrar)📍
Sığaç(Tekrar)📍
Canlı Sınıflandırma(Tekrar)
"Meblerden hızlıca tarıyorum çok uzun sürmüyor"

ESŞ 2 AYT 2 TYT📍
Köşebilgi Ayt Biyoloji x3📍
Orbital Kimya x2📍

Mert Hoca Tyt Kondisyon-3
Bilgi Sarmal Dil Bilgisi 3Test
Yayın Denizi Tyt Coğrafya Konu okuması📍

01.06.20
Dün bi tık eksik kaldı ama zaten istediğim buydu(onu görebilmek) bugün onları da tamamlayacağım. Alternatifi de sığaçla değiştirmiştim.

Online Dersler(14.30 da bitiyor.)📍

Eyüp B Matematik Ayt Deneme✖
3D Sosyal Bilgiler Denemesi📍
Apotemi Ayt Fen📍
Ygs Den Kalan 1-2 Test📍

Esş x 2
Orbital Kimya x2 📍
Biyotik Biyoloji x2
Köşebilgi Fizikx1📍

Mert Hoca Tyt Kondisyon 3📍
Tarih Meb Tekrar✖
Alternatif Akım (Tekrar)📍
Canlı Sınıflandırma (Tekrar)
Paralel Levha (tekrar)📍
Çembersel Hareket (tekrar)📍
Açısal Momentum(Tekrar)📍

Yaptıkça Editlerim İyi çalışmalar...
?
Konuşarım 2 3 hafta önce bitti. Şu an bol bol deneme atıyorum ama 2 haftadır tekrarları düzgün ayarlayamadım. Konusu bitenler nasıl yapıyor bu işi? Sadece denemedeki yapamadıklarınıza mı bakıyosunuz?
Matematikleri bana mı zor geldi çok mu kasmışlar anlayamadım. Normalde 27 28 bunda 19 21 arası geldi.
Bir çok akrabam ve tanıdığım çoğu öğretmen sınavda görev almak istemiyor. Ösym görev için bir çok kez mesaj atmış. Öğretmen açığı olduğu kesin.

Bence de almazlar en doğal hakları virüse kafa atmak gibi bie şey. Fakat sınav yerleri daha fazla olacak ve arada bir mesafe ile sınav yapılması planlanıyor. Yeterli öğretmen görev almazsa ne olacaktır bilmiyorum.

Ücretli öğretmenlere vs. Görev alma hakkı verilmiş.

Sınavınıza daha önce hiç görev yapmamış görevliler gelebilir. Zaten sınav zor koşullarda gerçekleşecek bir de böyle bu durum olursa çok düşük ihtimal bile olsa hatalar olabilir.

Buna karşı yapabileceğimiz tek şey sınav kılavuzunu iyi okumaktır.

Tedbirinizi alın 1 seneniz yanmasın.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 172
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 258)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.