Yüzbaşı
30 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar erkek iç giyim ürünlerini bu firmanın internet sitesi üzerinden alıyorum genellikle . Son iki siparişim çoklu ürün alımı oldu çamaşır makinesi arızası yüzünden şimdi gelelim soruna üretici firma yüzde 20 indirim var deyip verilen siparişlerin aradın defolu iç çamaşır karıştırıp oşekilde stok tüketiyor.Bu firmadan ürün alır iken dikkatli olun.
Arkadaşlar tasarruflu ve konforlu ısınmak için aldığımız ve diğer markalara göre fiyatları yüksek olan vaillant oda termostatları 2 yıllık garanti sonunda arıza durumunda çöp oluyor. Halbuki vermiş olduğum linkteki resmi gazetede yayınlanan yönetmenlikte kombi için 10 yıl oda termostadı için 5 yıl yedek parça bulundurma zorunluluğu olmasına rağmen Vaillant tamir yapmıyoruz diyerek yeni cihaz almamızı tavsiye ediyor. .Kullanmış olduğum erelax tetmostatın ekranı karardı diğer fonksiyonları çalışıyor.Ekran maliyeti 5 dolar cihazın fiyatı internet sitelerinde 1200 ile 1600 TL arasında satılıyor varın siz de düşünün . Ben düşünüyorum parça bulamıyorum Vaillant ürün alacaklar bu durumu göz ardı etmesinler. Bol kazançlı günler
Çin'in en büyük online alışveriş sitesi DHGate.com Türkiye'de açıldı
ÇİN ve dünyanın en büyük online alışveriş şirketi DHGate.com, Macaristan ve ABD’den sonraki en büyük ofisini Türkiye'de açtı. Tarihi İpekyolu'nu tekrar canlandırmayı hedefleyen DHGate.com'da, 40 milyondan fazla farklı ürün satışa sunuluyor.

Kaynak: Posta
http://www.posta.com.tr/cin-in-en-buyuk-online-alisveris-sitesi-dhgate-com-turkiye-de-acildi-haberi-1390298
Arkadaşlar banggood firmasından linkteki ürünü 12 Aralıta siparş verdim 2 ocakta teslim edildi .Tabi posta önce farklı bir şehire gidip ordan benim adrese geri geldi.Ürünü teslim aldım açtım herşey güzel kapalı kutu dışı sitreçli
gelin görün ki içinden çıkan cihazın ekranının üstündeki koruma haşat olmuş kasasının üzerinde kullanmadan kaynaklı yıpranma var. Firma işi 3,5 dolarla kurtarmaya çalışıyor. Haladır pazarlık yapıyor.Şu puan verelim şunu yapalım diye .Ben ürünü video ortamında kırıp yeni ürün istiyorum stokta yok deyip yanaşmıyorlar halbuki satış durumunda stok var görünüyor. İşin içinden çıkamadım.Bir kaç siparişimdede çizik ve bozuk ürünler göndernişti firma o zaman sorunu çözüyorlardı şimdi başa https://www.banggood.com/ISDT-BattGo-BG-8S-Smart-Battery-Checker-Balancer-Receiver-Signal-Tester-Quick-Charge-Function-p-1177825.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN
Çözüldü
Modem arayüzüne erişemiyorum fabrika ayarlarına getirmem gerek modem online olmuyor
Vaillant ecoTEC plus VUW TR 296-5-5 ,Buderus GB072. Gb062 bunlardan daha öne cıkıyor teknik bakımdan
Arkadaşlar sandisk 120gb ssd diskim kilitlendi unlock yapamıyorum şifre koymadım .sandisk dasboard uygulamayla silme yapmıştım.şimi diske erişemiyorum.Biosta yeni win yüklerken disk görünüyor , linuxta görünüyor.intelrapid stroge uygulamasında unloc istiyor.
Arkadaşlar hp pav dv3-4150st model lnotebooku elektrik bağantısını kesip tekrar açtığımda bu hatayı alıyorum .Biosu ve bios bilin güncelldim sorun çözülmedi .Soruna çözüm getirecek varmı?
bu ses normalmi
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Satış Referanslarım: edocan(iRİVER CLİX Tekirdağ), eozen81(CREATİVE ZEN M içinBSE İstanbul), kamikazeden(cowonD2 Denizli),nekroberto(cowon D2 istanbul),ulasasmadili (ps2 oyun denizli),ozgurrapper (iriver clix Antalya),Da®ksiDe©(CLEAR TOUCH ANTİ-GLEARE izmir) ,İllker84 ekran koruyucu ANKARA),adali79 İriver clix creadle(istanbul)

http://www.gittigidiyor.com/php/kimlik.php?nick=talipbayrak
Sistem ve Tercihleri
ISS
Uydunet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 881
İkinci El Bölümü Mesajları: 124
Konularının görüntülenme sayısı: 32.518 (Bu ay: 292)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.