N

Onbaşı
10 Eylül 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ortadaki soru
Ben 3/0 gibi tanımsız bir ifadeye ulaştım
Cevap anahtarı yanlış değilse -2 diyor.
Detaylıca anlatabilecek varsa çok sevinirim
Merhabalar hp laptopa win 7 formatı attım şuan ne wifiden ne de kablolu bi şekilde internete bağlanamayorum.
Anakart modeliyle falan driverlerini aratınca bulamadim internette bi türlu yardimci olabilir kisiniz driver bulmama

Hp g serisi
Anakart hewlett-packart 1670
Arkadaşlar merhaba won 7 basic home işletim sistemine sahip HP marka laptopuma format attım format sonrası ne kablosuz ne fde kablolu bağlantı sağlayabiliyorum.
Çarpı işareti var hep üstünde klavyeden kablosuz arama tuşuda açık aygıt yöneticiisinden de bişeyler denedim olmadı lütfen yardım edin formattan önce sorun yoktu
merhaba arkadaşlar eskiden oynadığımız bir multiplayer vardı ama neydi hangisiydi gelmedi aklıma bi türlü hatırlayan bilen varsa yazabilir mi rica etsem
bir online oyunun bir tr sunucusuda olabilir
oyunda gerçek yaşam şeklinde takılıyorduk ev araba alıp satabiliyorduk hatta ev araba vs diğer işlemler için sunucunun forum sitesi bile vardı ordan ilan falan verebiliyorduk
gta vc nin ya da sanandreasın multisimiydi neydi var mıdır acaba bilen?
Bu sorunun çözüm videosundaki çözüm ancak B C D sayılarının yerleride önemli değilmi bu şekilde yapmak doğrumu saçma bence
Sorular altta çözer misiniz
Bakarmisiniz
Arkadaşlar video çözümlü yeni çikan ayt denemesi olmak üzere tyt ayt denemekeri önerirmisiniz son degişikliklere uygun
Arkadaşlar şimdiye kadar benim hocam bariş hocayla calisiyodum ancak anladigimia gore eksik ve kisa tutuyor gibime geldi sizce de öylemi
Hangi hocadan calişmami öneriyorusunuz
Fizik tv diye bir hoca cikmiş 50 tl almaya degermi
Arkadaşlar güzel bir problem soru kitabı

Ayt fizik ve kimya için ikinci bir soru kitabi istiyorum düzey orta ile üst arası
Önerileriniz nedir?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 90
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 422)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.